» »

Як перевіріті смс на МТССМС-повідомлення доступні НЕ Тільки в пам'яті телефону, альо и такоже в Модулі пам'яті сім-карти. Такоже є Альтернативні Способи перевіркі СМС-повідомлень у випадка ЯКЩО смороду були відалені або з якихось причин просто не відображаються у Вашому телефоні.

Як перевіріті смс на МТС
Вам Знадоби
  • - доступ до сім-карті;
  • - доступ до інтернету.

Зв'яжіться Зі службою технічної ПІДТРИМКИ оператора МТС для того, щоб Замовити роздруківку СМС-повідомлень за Певний Период годині. Зверніть уваг, что для Отримання даної послуги вам звітність, буде надаті Паспортні дані для доступу до послуги.

Краще Всього НЕ користуватись Цім способом, оскількі доводитися подовгу чекати ВІДПОВІДІ працівніків технічної ПІДТРИМКИ, однак це єдиний можливий способ в тому випадка, коли у вас немає доступу до комп'ютера и інтернету и ві НЕ маєте возможности звернута безпосередно у відділ продажів або офіс клієнтського обслуговування абонентів МТС.

Зверніться в один з офісів обслуговування оператора стільнікового зв'язку МТС, Які знаходяться практично в кожному городе, и замовте у них роздруківку останніх СМС-повідомлень, а такоже Повідомлень, отриманий вами за Певний Период годині. Тут вам звітність, буде надаті Працівникам Компанії документи, что підтверджують вашу особу в якості власника сім-карти; ЯКЩО ж номер оформлень не так на ваше ім'я, заявка буде відхілена до появи в офісі людини, на чіє имя булу проведена реєстрація.

Створіть особистий кабінет на Офіційному сайті | Статистика оператора стільнікового зв'язку МТС для Швидкого доступу до Додатковий услуг. Це набагато зручніше, чем звернення в техпідтрімку або офіс, за умови, что у вас є Постійний доступ до інтернету. Для создания облікового запису в Системі вам может знадобітіся доступ до вашого номеру мобільного телефону, на нього будут віслані дані для входу в особистий кабінет.

Далі отрімаєте інформацію про СМС-повідомленнях з меню сайту Компанії. Зверніть уваг, что послуга может буті платною, ее ВАРТІСТЬ Уточнюйте на сторінці замовлення роздруківкі. У цьом випадка Паспортні дані людини, на Якого БУВ оформлень номер, не Потрібні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: