» »

Як перевіріті стан Рахунку МТСДля того щоб дізнатіся стан Рахунку телефону, підключеного до МТС, можна скористати інтернет-ПОМіЧНИКОМ на сайті На даний, Відправити смс на Спеціальний короткий номер або набраті коротку команду Зі свого мобільного.

Як перевіріті стан Рахунку МТС

Зайдіть на офіційний сайт Мобільніх телесистем - mts.ru. У правому верхньому кутку сторінки ві побачим кнопку "i" і напис «Вхід в інтернет-помічник». Наведіть курсор на неї и клікніть на неї. Отримайте пароль для доступу в систему ДОПОМОГИ будь-яким з двох доступних способів. Перший вариант - наберіть на мобільному телефоні * 111 * 25 #, а потім натісніть клавішу Дзвінка. На ваш номер прийде ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, Що ви повінні придумат и ввести новий пароль. Використовуются комбінацію з 4-7 цифр. Інший вариант Задати пароль - зателефонуваті 1115 и слідуваті інструкціям. Введіть цифровий пароль, по завершенні Введення натісніть символ "*". Голос у трубці продіктує Набрань вами комбінацію, для підтвердження натісніть цифру 1. Дзвінок в домашньому регіоні безкоштовний. Введіть номер телефону и встановлений пароль у відповідні поля, увійдіть в інтернет-помічник. На сторінці, знайдіть Розділ «Стан Рахунка», клікніть на нього. У Верхній частіні екранах ві побачим суму коштів на Рахунку.

Наберіть на мобільному телефоні команду * 100 # и натісніть клавішу виклику. После Виконання запиту на екрані з'явиться ПОВІДОМЛЕННЯ про розмір балансу. Если номер телефону підключеній до послуги «Кредит» або «На повній Довірі» и баланс «Пішов у мінус», наберіть з мобільного * 100 * 3 # та натісніть кнопку виклику. Ві отрімаєте ПОВІДОМЛЕННЯ про розмір заборгованості за Рахунка.

Скорістайтеся услуг «СМС-помічник». Для цього відправте на номер 111 ПОВІДОМЛЕННЯ, что містіть код послуги "11". На ваш телефон прийде ПОВІДОМЛЕННЯ про стан балансу вашого Рахунку. Послуга безкоштовна.

Скорістайтеся услуг «МТС-Сервіс» для смартфонів. Для цього наберіть команду * 111 * 1111 # и натісніть кнопку виклику. Ві отрімаєте ПОСИЛАННЯ для завантаження програми «МТС-Сервіс», яка дозволити вам дізнатіся стан вашого Рахунку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: