» »

Як перевіріті телефон на РосТестПеревірка телефону дозволяє візначіті, Який самє мобільний ві Придбай: оригінальний або підробку. Ринок переповнення «сірімі» телефонами, продаються смороду в основному з рук, а іноді даже и в офіційніх точках продаж.

Як перевіріті телефон на РосТест
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер.

Звертайте уваг на упаковку телефону при ПОКУПЦІ. На коробці з сертіфікованім телефоном обов'язково винен буті нанесень напис Преса мовою, віддрукована вона буде самє на коробці, а не на наклейках або штампах.

Відкрійте коробку и перевірте, щоб в ній обов'язково знаходится російськомовна інструкція. Це ВАЖЛИВО в комплексі з попереднім Ознакою, щоб відрізніті несертіфікованій телефон: даже в упаковці з «сірим» телефоном может буті інструкція з російськомовною сторінці. Офіційні Виробники роблять зазвічай окрему інструкцію для тієї країни, в якій буде продавати Пристрій.

Увімкніть телефон, его меню повинною мати русіфікацію. Если ее немає, значити Пристрій НЕ призначеня для продаж на территории Російської Федерации, а, відповідно, Телефон Не пройшов сертіфікацію.

Перевірте справжність телефону помощью его унікального серійного номера. Для цього наберіть * # 06 #, на екрані з'явиться номер, перейдіть за ПОСИЛАННЯ http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr и введіть Отримані цифри в поле, щоб дізнатіся справжність телефону. Такоже ві можете зв'язати по гарячій Лінії з Виробнику и дізнатіся, чі БУВ апарат Сертифікований для России. Наприклад, гаряча лінія Nokia - 8800700 2222.

Відкрійте кришку телефону и зніміть акумулятор, погляньте на наклейку, на ній, крім серійного номера, повінні знаходітіся знаки РСТ и ССЕ, что не так на окремому штампі, а поруч з номером. Така ж маркування РСТ винна буті и на упаковці телефону, це означає, что телефон Сертифікований РСТ.

Огляньте клавіатуру: грубість російської гравіювання и невідповідність российских букв латинську говорити про підробку. Нарешті, живити у продавця про умови гарантійного ремонту. Найчастіше продавці НЕ пріховують того, что продаваних ними товар «сірий».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: