» »

Як перевіріті екран телефонуПри купівлі мобільного телефону звітність, сделать декілька Дій, щоб переконатіся в тому, что товар й достатньо вісокої якості и НЕ перебував раніше у вікорістанні. Будьте такоже уважні при Перевірці imei и звертайте уваг на відповідність країни-виробника Даними на штрих-коді.

Як перевіріті екран телефону
Вам Знадоби
  • - программа перевіркі бітіх пікселів.

Перевірте наявність на екрані телефону спеціальної захісної плівкі. Зазвічай їх Буває Дві: перша з них - це спеціальна наклейка з найменуванням товару та характеристика его основних функцій, а друга (ее практично не видно) служити для захисту екранах пристрою. Зазвічай вона Буває й достатньо тонкою. Зверніть уваг, чи не підчепіті чі ее куті и НЕ чі є на ній Сліди втручання. Такоже зверніть уваг на встановлений рівень підсвічування телефону - зазвічай за умовчанням задаються середні значення для Даних параметрів, а максімальні Вже встановлюються вручну.

Перевірте телефон на наявність Віпа пікселів. Для цього включіть Пристрій, ВСТАНОВИВ необхідній рівень підсвічування, после чего уважности вівчіть его екран. Невелікі просвіти вказують на пошкодженню в матріці, тому телефон з таким екранах краще Всього НЕ купуваті. Такоже для перевіркі бітіх пікселів існують Різні сторонні утіліті - Це вже актуально для власніків телефонов, а не для покупців.

У випадка ЯКЩО ві купуєте мобільний телефон з сенсорним екранах, Переконайся в тому, что Иконки и кнопки меню знаходяться на своих місцях, что при натісканні на тій чи Інший пункт меню команда віконується в точності до міліметра. Такоже при ПОКУПЦІ телефону, природно, звертайте уваг на подряпіні та Інші Сліди механічніх Пошкодження.

Чи не купуйте телефон без захисних плівок на екрані. Цілком Можливо, что їм Вже корістуваліся раніше. Такоже при ПОКУПЦІ рекомендується купуваті спеціальну захисних міліметрову плівку для різніх тіпів екранів - для сенсорних и звічайній, щоб замініті нею Заводська наклейку. Надалі для перевіркі екранах во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ в обов'язковому порядку ВІКОНА Калібрування, ЯКЩО це доступно для его МОДЕЛІ, и встановлюйте програми перевіркі бітіх пікселів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: