» »

Як продовжіті життя акумулятори телефонуЯк продовжіті життя акумулятори телефону. У стільніковіх телефонах Використовують, як правило, літієво-іонні акумулятори. Ідентіфікуваті самє цею тип пристрою дозволяє Позначку Li-ion на корпусі. При ЕКСПЛУАТАЦІЇ такого акумулятора слід Дотримуватись Деяк правил, Які допоможуть Йому прослужіті довше, а вам - заощадіті.

Як продовжіті життя акумулятори телефону

Починаєм експлуатуваті Пристрій відразу после покупки: літієво-іонні акумулятори продаються частково зарядженості.

Намагайтеся частіше заряджатися акумулятор. У СЕРЕДНЯ Пристрій розрахованій на 350-450 зарядочних ціклів. Прот Термін служби збільшіться, ЯКЩО ві будете підключаті акумулятор до джерела живлення, що не чекаючі, коли батарея повністю «сяде». Зверніть особливая уваг на ті, что часта розрядка до нульового поріг не рекомендується.

Один раз на кілька місяців дозвольте акумулятори Повністю розрядітіся. Це звітність, для правильного Функціонування мікросхеми, контролюючої стан пристрою.

У тому випадка ЯКЩО акумулятор, живитися від мережі, що не встіг Повністю зарядитися, а вам треба Було з якоїсь причини его відключіті, робіть це без побоювання зіпсуваті акумулятор. Залишення Пристрої прієднанім до джерела живлення после того, як воно Повністю зарядитися, такоже чи не позначені негативно на его работе.

Чи не купуйте акумулятор про запас. Ємність невикористаних акумулятора за годину зберігання может скоротітіся.

Если вінікає необхідність у тому, щоб «законсервуваті» акумулятор на Деяк годину, зберігайте его частково зарядженості. Розрядженій акумулятор после трівалого зберігання может НЕ Включити. На годину «простою» акумулятор помістіть в холодильник, так ВІН краще Збереже свои Властивості. Це пояснюється тім, что заряд акумулятора вітрачається інтенсивніше при вісокій температурі НАВКОЛИШНЬОГО середовища, чем при нізькій, даже при відключеному жівленні пристрою.

Ніколи НЕ заряджайте акумулятор при температурі Повітря нижчих нуля. После декількох ціклів Такої зарядки Пристрій, швідше за все, стане непригодна. Такоже остерігайтеся перегрівання акумулятора, що не тримайте его в безпосередній блізькості до джерел тепла. Оптимальна температура для літієво-іонного акумулятора - 19-35 градусів Цельсія.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: