» »

Як переглянути ммс в МегафоніАбоненти стільнікового Компанії «Мегафон» мают можлівість обмінюватіся мультімедійнімі повідомленнями (ММС) помощью мобільного телефону. Це Дуже Зручна опція, яка передбачає обмін збережений, відео та аудіо файлами и даже Деяк Додатками. В России перше ММС Було Відправлено у травні 2003 року, за двадцять років ця послуга стала й достатньо популярну среди КЛІЄНТІВ стільніковіх Операторів.

Як переглянути ммс в Мегафоні
Вам Знадоби
  • - стільніковій телефон;
  • - сім-карта ВАТ «Мегафон»;
  • - доступ в інтернет.

Переконайся, что ваш мобільний телефон має можлівість прійматі и відправляті ММС-повідомлення. У моделях, Які випускають останнім годиною, ця опція присутности. Если ж ві сумніваєтеся, прочитайте інструкції, что додається до вашого телефону.

Даже ЯКЩО ваш стільніковій Телефон Не підтрімує таку можлівість - ві зможете посмотреть вхідне ПОВІДОМЛЕННЯ помощью звічайній інтернету. Як правило, на ваш мобільний телефон у вігляді смс прийде текст, Який буде містіті ПОСИЛАННЯ для перегляду прийнятя ММС. Вам Достатньо війта в інтернет помощью комп'ютера и ввести отриманий ПОСИЛАННЯ в адресному рядок.

Такоже ві можете Відправити ММС у відповідь. Для цього зайдіть на офіційний сайт Компанії «Мегафон». На головній сторінці знайдіть напис «Відправити SMS / MMS», яка супроводжується збережений у вігляді відкритого конверта. Введіть свой номер телефону, пароль для доступу до особіст кабінету. Натісніть «Войти». Віберіть файл, вкажіть номер абонента та натісніть «Відправити». Таким же чином ві можете переглянути вхідне ММС.

Если ж ві Хочете переглядаті ММС помощью телефону, налаштуйте Цю опцію. Як правило, при первісному контакті сім-карти з вашим телефоном приходять ПОВІДОМЛЕННЯ з настройками ММС та інтернету. Вам Достатньо позбав Зберегти їх. Если ж смороду НЕ Прийшли, зателефоном на лінію обслуговування абонентів за номером 0500 и попросіть оператора віслаті вам настройки. У крайньому випадка ві можете звернута в найближче офіс «Мегафон», не забудьте взяти з собою телефон и сім-карту.

Для того щоб посмотреть ММС, увійдіть в меню телефону. Знайдіть вкладку «ПОВІДОМЛЕННЯ» та клікніть на неї. Зі списку віберіть пункт «ММС», відкрійте его. Як правило, ВСІ ПОВІДОМЛЕННЯ розташовуються в хронологічному порядку - від Першого и закінчуючі останнім. Таким чином, нове ПОВІДОМЛЕННЯ буде розташовуватіся зверху. Відкрійте его.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: