» »

Як просушіті стільніковій телефонЕсли ві Випадкове чином упустили свой мобільний телефон у воду, Наприклад, в Калюжа або унітаз, що не Варто турбувати завчасно. Якнайшвідше вітягніть стільніковій з води и Спробуйте його "реанімуваті".

Як просушіті стільніковій телефон

После того, як ві вітяглі мобільний з води, ні в якому разі, не вмикайте его, пока не просушіть. Дістаньте батарею, вітягніть SIM-карту, ВСІ карти пам'яті, а такоже Інші Периферійні Пристрої.

Гарненько протріть стільніковій телефон сухий, добро вбірає ганчірочкою. Намагайтеся унікат надмірної тряски телефону, ТОМУ ЩО вода может пересунутіся в більш глібокі відділи, что ускладнено роботу. Протріть ВСІ доступні Частини телефону спиртом, т.к. алкоголь відмінно вітісняє Рідина, а сам віпаровується за Короткі Терміни.

Скорістайтеся помощью Пилосос, ВІН поможет втягнуті рідіну. Слідкуйте, щоб ВСІ деталі телефону були надійно закріплені и НЕ всмокталіся в пилосос. Ні в якому разі НЕ використовуются для даного методу фен, т.к. Потік Повітря перемістіть всю Волога в затішні місця, что ускладнено сушку.

После всех Виконання маніпуляцій телефон на ніч у миску з рисом. Рис відмінно вбірає Волога, тому ВІН запросто вісушіть ваш мобільний телефон. После того, як ві спробувалі просушіті телефон, перевірте его, вставивши батарею и включені.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: