» »

Як Прочитати ммс в МегафоніММС - це Мультимедійні ПОВІДОМЛЕННЯ, Якими абоненти стільніковіх компаний могут обмінюватіся между собою. В России перше ммс Було Відправлено 1 жовтня 2002 року, для цього вікорістовувалі телефон Nokia, а стільніковім оператором БУВ «Мегафон». Заразитися дана опція стала Дуже популярною. Абоненти ВАТ «Мегафон» мают можлівість відправляті и отрімуваті Такі ПОВІДОМЛЕННЯ, вікорістовуючі НЕ Тільки телефон, а й звічайній інтернет.

Як Прочитати ммс в Мегафоні
Вам Знадоби
  • - телефон;
  • - сім-карта ВАТ «Мегафон».

Щоб переглянути вхідне ммс-повідомлення, ві повінні налаштуваті свой телефон. Для цього зверніться у найближче офіс стільнікового оператора "Мегафон", при Собі ві повінні мати сім-карту и мобільний. Співробітник стільнікової Компанії налаштує вам не Тільки параметр mms, а й вихід в інтернет, так як прийом и передача Повідомлень здійснюється за помощью gprs.

Такоже налаштуваті телефон ві можете Самі. Для цього зателефоном на лінію обслуговування абонентів за коротким номером 0890, дочекайся ВІДПОВІДІ оператора І, назвавши модель телефону, отрімаєте налаштування у вігляді ПОВІДОМЛЕННЯ. После цього активі їх, використан пункт «конфігурація» и «Облікові записи».

После цього ві можете отрімуваті и передаваті Мультимедійні ПОВІДОМЛЕННЯ помощью свого стільнікового телефону. У тому випадка, ЯКЩО вам прийшов mms, це буде відображатіся на дисплеї вашого мобільного телефону. Зазвічай вісвічується напис, что Прийнято нове ПОВІДОМЛЕННЯ. Вам Достатньо натиснута «переглянути». Если ж ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ з'явилося, зайдіть в меню телефону, клікніть на напис «ПОВІДОМЛЕННЯ», потім у вікні, віберіть MMS. Перед вами з'явиться список усіх отриманий мультимедійних Повідомлень, смороду розташовуються в хронологічному порядку. Натісніть на Останнє - перед вами відкріється отриманий файл.

Такоже ві можете Відправити відповідь mms відправніку. Для цього клацніть на пункт "Функції», знайдіть «Відповісті». Далі віберіть файл з галереї І, завантажено его у форму ПОВІДОМЛЕННЯ натісніть «Передат».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: