» »

Як Прочитати. Pdf в телефоніФормат pdf є одним з найбільш Поширення форматів документів, призначеня для читання. У разі ЯКЩО вам звітність, Прочитати подібний документ на телефоні, використовуются просту послідовність Дій.

Як Прочитати. Pdf в телефоні

У Першу Черга перевірте ваш телефон на предмет ПІДТРИМКИ даного формату. Більшість смартфонів и комунікаторів мают функцію читання pdf. Вівчіть технічну спеціфікацію вашого апарату, и ЯКЩО це так, завантажте файл на телефон. Для цього ві можете використовуват сінхронізацію помощью дата-кабелю, інфрачервоного порту або Bluetooth-з'єднання. Если ж Жоден з ціх способів вам не Підходить, використовуются Безкоштовні wap-обміннікі. Завантажте файл на Обмінник з комп'ютера, после чего скачайте его помощью мобільного телефону.

У разі ж, ЯКЩО ваш телефон не читає pdf, буде нужно сконвертировать его в wotd або txt-формат. Використовуются для цього програму ABBYY Fine Reader. Відкрійте програму, после чего натісніть на кнопку "Файл" і з віпадаючого меню оберіть "Відкрити pdf / зображення». Діслокується файл, что підлягає відправці на телефон, после чего віберіть его и завантажте для розпізнавання. Віберіть мову документа - це забезпечен Більшу акуратність процеса . По завершенню розпізнавання збережіть результати в документ Word, после чего скопіюйте текст и збережіть в «Блокноті».

Для читання отриманий тексту на телефоні ві можете або перетворіті его на комп'ютері, або читать на мобільному помощью спеціальної програми, яка встановлюється на телефон. У цьом випадка вам нужно завантажити и завантажити в пам'ять мобільного додаток, с помощью Якого ві зможете Відкривати текстові файли.

У випадка ЯКЩО ві вірішілі создать додаток на комп'ютері, вам потрібна програма для конвертації текстових файлів в jar, або в java-Додатки, Які ві зможете запустіті на телефоні. Однією з найбільш популярних програм є TequilaCat Book Reader. Завантажте та встановіть програму, после чего Дода текст для создания книги. Віберіть шрифт, фон та Інші параметрами. После того як додаток буде створена, відправте его в пам'ять телефону, вікорістовуючі один Із способів, опис у первом кроці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: