» »

Як Прочитати ммс в телефоніMultimedia Message Service (MMS, Служба мультимедійних Повідомлень) - система, яка Забезпечує передачу збережений, відеороліків и мелодій между абонентами стільнікового зв'язку. Розмір переданого ПОВІДОМЛЕННЯ поклади від можливости телефону або конкретного оператора.

Як Прочитати ммс в телефоні
Вам Знадоби
  • Мобільний телефон з налаштованості функціямі ММС.

Як Прочитати ммс в телефоні
Щоб мати можлівість переглянути або Прослухати ММS ПОВІДОМЛЕННЯ, для качана Переконайся, что ваш телефон підтрімує Функції MMS. Перегляньте інструкцію до телефону. Старі МОДЕЛІ Такі Функції підтрімують. На ваш номер просто прийде SMS ПОВІДОМЛЕННЯ про ті, Що ви отримай MMS ПОВІДОМЛЕННЯ. Такоже у ньом буде вказівка, де І як ві можете его переглянути в мережі інтернет.

Як Прочитати ммс в телефоні
Если в інструкції до телефону функція MMS значитися, звітність, налаштуваті телефон на Отримання и відправку MMS-повідомлень помощью Вказівок від вашого мобільного оператора. Для цього зателефоном на безкоштовний номер оператора. Знайдіть его сайт в інтернеті. На сайті На даний вашого оператора ві зможете найти автоматичні настройки самє до вашої МОДЕЛІ телефону або ввести їх вручну. Інший вариант Дій: відвідайте довколішній салон мобільного зв'язку вашого оператора. Там вам обов'язково допоможуть налаштуваті функцію MMS.

Як Прочитати ммс в телефоні
Колі ВСІ Потрібні кроки пророблені, ві можете вільно отрімуваті окремі зображення, ролики або даже комбіновані ПОВІДОМЛЕННЯ. Наприклад, кілька фотографій, музика і текст и т.д. Переглянути отриманий ПОВІДОМЛЕННЯ можна в пункті меню «Вхідні ПОВІДОМЛЕННЯ».

Если ваш телефон в момент, коли вам відправілі MMS, БУВ поза зоною покриття, ві такоже зможете переглянути свое ПОВІДОМЛЕННЯ в інтернеті после Отримання відповідного SMS. Если ж ваш телефон прийнять мультімедійне ПОВІДОМЛЕННЯ, альо з якоїсь причини воно НЕ Відображається, то в інтернеті воно теж НЕ відобразіться.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: