» »

Як Прочитати смс в МегафоніДля читання отриманий та відправленіх СМС-повідомлень часто даже НЕ потрібен доступ до сім-карті або мобільному телефону. Головна Умова - це формальне володіння номером стільнікового телефону.

Як Прочитати смс в Мегафоні
Вам Знадоби
  • - паспорт.

Если у вас з яких причин ОБМЕЖЕНОЮ доступ до пересілаються через ваш номер мобільного телефону повідомленнями (смороду були відалені, сім-карта або телефон загублені и так далі), зверніться до служби технічної ПІДТРИМКИ Компанії «Мегафон» за НАДАННЯ вам роздруківкі смс-повідомлень за Певний Период годині.

Швідше за все, вам порадять звернута в офіси обслуговування КЛІЄНТІВ або попросять інформацію, что підтверджує ваше володіння сім-картою, для подальшої відправкі роздруківкі у вігляді файлу електронною поштою (покладів від політики Компанії и категорії користувача).

Зверніться в офіс обслуговування КЛІЄНТІВ Компанії «Мегафон» для Отримання роздруківкі СМС-повідомлень, отриманий та відправленіх з використаних мобільного номера сім-карти, зареєстрованої на ваше имя. Надал Працівникам необхідні документи, что підтверджують вашу особу згідно з прийнятя у вашій Країні законодавству. Сплатіть послуги оператора, после чего вам буде виданий звіт про ПОВІДОМЛЕННЯ за оберіть Период годині.

Если ві Хочете Прочитати чужі ПОВІДОМЛЕННЯ, что пересілаються на номер и з номера «Мегафон», сім-карта Якого на вас не зареєстрована, живити у власника телефону Дозвіл на Виконання даної Дії. У Іншому випадка ваше прочитання чужий листування может буті спрійнято як несанкціонованій доступ до особіст Даних и даже может спричинитися за собою ПЄВНЄВ відповідальність, ЯКЩО це передбача законодавством вашої країни.

Не попадайтеся на віверті шахраїв, Які предлагают вам доступ до прочитання чужих СМС-повідомлень во время певної програми в ваш телефон. Швідше за все, дана програма містіть Шкідливий код, Який может нашкодіті Вашому мобільному пристрою або самостійно Здійснювати дзвінкі и відправляті СМС-повідомлення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: