» »

Як прошити андроїдЯк прошити телефон android. Операційна система Android активно застосовується на смартфонах, комунікаторах и планшетних комп'ютерах. Вона розроблено на базі OS Linux. На сьогоднішній день відомо Величезна кількість різніх версій цієї системи. У середовіщі Android можна створюваті Різні Java програми та ігри з використанн спеціально розробленні для цього Google бібліотек.

Як прошити андроїд

Перед тім як прошіваті OS Android, зробіть резервну копію всех персональних даних и контактів, Втрата якіх вас может сильно засмутіті. Для прошивки використовуются файл androidinstall.tar.

Підключіть SD карту до комп'ютера и Переконайся в тому, что вона відформатована в FAT32. У Коренєва каталозі на жорсткий диск пристрою створіть папку з ім'ям andboot. Скачайте з офіційного сайту Останню версию прошивки. Знайдіть у вікачаному Архіві файл androidinstall.tar и скопіюйте его в папку andboot.

Війміть SD-карту з комп'ютера и вставте ее в девайс. Увімкніть его и скачайте Останню версию NHB файлу и ROM Update Utility. Потім затісніть одночасно кнопку включеній камері и ресет (Reset) до появи синього екранах з написа Serial внизу. Потім вновь підключіть Пристрій до комп'ютера, и слово serial змініться на Usb.

Щоб Почати процес прошивки, запустіть ROM Update Utility. После Завершення прошивки смартфон винен автоматично перезавантажітіся, после чего відключіть его від комп'ютера.

Процес прошивки может Дещо відрізнятіся від віщенаведеної послідовності залежних від Версії операційної системи и МОДЕЛІ гаджета. У будь-якому випадка принцип залиша одним и тим же. Если ві самостійно НЕ змоглі прошиті Андроїд 2.1 на 2.2, то зверніться за помощью до людей, Які добрі розбіраються в Цій Галузі. После проведення прошивки ваш девайс НЕ Тільки таборі працювати набагато швидше, альо и буде підтрімуваті ще більша кількість різніх мобільніх Додатків та ігор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: