» »

Як прошити телефон в домашніх умівНа сьогоднішній день можна самостійно и БЕЗКОШТОВНО Оновити прошивку в телефонах практично всех віробніків. Телефон можна прошити як у звічайній режімі, так и в «мертвому». Процес прошивки не займає Багато годині, альо вімагає уваги и акуратності. Досить під'єднаті апарат до комп'ютера и запустіті програму по установці прошивки. Далі - точно Дотримуватись інструкцій.

Як прошити телефон в домашніх умів
Вам Знадоби
  • Для прошивки телефону в домашніх умів вам Знадоби: сам апарат, USB-кабель для апарату, стаціонарний комп'ютер, а Архів НАЙГОЛОВНІШЕ Трохи Терпіння. Такоже звітність,, щоб на комп'ютері були встановлені: программа для прошивки телефону и безпосередно сама прошивка.

У Данії годину ринок мобільніх телефонов Дуже різноманітній. Найпошіреніші бренді це: Nokia, Samsung, Sony Ericsson. Модельний ряд ціх віробніків й достатньо широкий. Для оновлення прошивки телефонов вам потрібна програма, для шкірного виробника вона своя. Апарати Nokia можна прошити помощью програм Phoenix або JAF. Для кожної МОДЕЛІ телефонов Samsung існує своя програма, альо можна використовуват універсальну програму Toolbox, яка дозволяє прошіваті Різні МОДЕЛІ Samsung. Прошиті апарати виробника Sony Ericsson можна помощью Наступний програм: Far Manager, XS + +, SETool2Lite.

При установці прошивки на апарат будь-якого виробника, звітність, Дотримуватись кількох правил. Безпосередно перед установкою прошивки зарядіть ваш телефон не менше ніж На 50%, оптимально, щоб акумулятор БУВ зарядженості Повністю. Щоб унікнуті ВТРАТИ Даних з вашого телефону, зробіть копії потрібної вам ІНФОРМАЦІЇ. На ваш стаціонарний комп'ютер встановіть необхідній софт для прошивки вашого апарату. Встановіть драйвери для прошивки, для шкірного виробника и кожної МОДЕЛІ смороду Індивідуальні. После установки програми и драйверів для прошивки, обов'язково перезавантажте комп'ютер. Підключайте кабель до Відключення комп'ютера, а потім включайте комп'ютер. Підключіть телефон до комп'ютера. Запустіть програму по установці прошивки и залежних від того, в якому режімі ві прошіває, точно дотримуйтесь інструкцій по установці. При точному віконанні інструкцій Успіх гарантованого. После оновлення прошивки встановіть Стандартні настоянки на Вашому апараті.

Інструкції, як прошити телефон будь-якого виробника, необхідні програми, драйвери и Версії прошивок можна без зусіль знайте, и Скачати в інтернеті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: