» »

Як Працюють телефони на 2 сім-картиТелефони з 2 SIM Використовують один або два радиомодуля, принцип Функціонування якіх Дещо відрізняється від плат прістроїв з 1 симкой. Двухсімочній телефони має свои ПЕРЕВАГА и Недоліки, Які позначаються на зручності Використання апарату.

Як Працюють телефони на 2 сім-карти

Принцип роботи

Кількість доступних для Використання радіомодулів в мобільному телефоні візначається Виробнику мобільного пристрою. У Двухсімочній телефоні, использующем 1 радіомодуль, обідві картки SIM функціонують в режімі Очікування. При надходженні Дзвінка на картку одного оператора одного сімка становится недоступною. Таким чином телефон дозволяє використовуват Дві SIM, альо актівної карткою як и раніше є Тільки одна. Аналогічна Ситуація у телефонов з одним радіомодулем Складається при вікорістанні услуг інтернету: тільки одна SIM может Здійснювати прийом и передачу пакетних Даних, у тієї годину як друга картка находится в режімі Очікування.

Апарати, Які мают 2 вбудований модуля, могут одночасно працювати з двома операторами зв'язку. Во время телефонної Розмови абонент может отріматі виклик и на другу SIM-карту, тоб при бажанні користувач має можлівість вести Розмови з двома людьми зовсім не переріваючі Дзвінка. Як Тільки користувач телефону відповідає на другий Дзвінок, перша розмова переводитися в режим Очікування. После Завершення Розмови з іншим дзвоном користувач может вернуться до Розмови з дерло чоловіком.

Перемикань между SIM

Для перемикань между активними вікорістовуванімі SIM-картами Виробники додаються додаткові Функції в програмне забезпечення своих прістроїв. При цьом на Деяк телефонах додатково реалізується кнопка перемикань активних карток, розташована на ліцьовій стороні або бічній панелі пристрою. Деякі апарати представляються корістувачеві 2 клавіші для посилам викликом абоненту, шкірні з якіх закріплена за шкірну оператором.

Перевага и Недоліки

Серед достоїнств таких прістроїв можна відзначіті можлівість заощадіті на мобільному зв'язку. У телефон можна Встановити картки 2 різніх постачальніків услуг. Наприклад, перший оператор может пропонуваті дешеві дзвінкі абонентам телефонних мереж, а друга Дає можлівість дешево відправляті SMS або обмінюватіся пакетними Даними в інтернеті. Для людей, Які в процесі своєї жіттєдіяльності Використовують два телефони, двухсімочній апарат стане ергономічної альтернативою.

Серед недоліків двухсімочній апаратів можна відзначіті їх завіщену в порівнянні з односімочнімі моделями ВАРТІСТЬ. Прот, на сучасности прайси мобільніх телефонов представлена ​​велика кількість бюджетних моделей, Які задовольнять вимоги даже самого економного споживача.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: