» »

Як розблокуваті номер МегафонаУ Деяк сітуаціях розблокування телефонного номера не представляється можливіть, прот в більшості віпадків абоненти стільнікового мережі могут відновіті доступ до заблокованості номеру.

Як розблокуваті номер Мегафона
Вам Знадоби
  • - паспорт

Основною причиною, по якій на сьогоднішній день стільніковій оператор может заблокуваті номер телефону, є его трівале невикористаних. У Компанії «Мегафон» такий Период ставити Шість місяців. Если ПРОТЯГ даного годині на баланс вашого номера не буде Зарахування коштів або ж Виконання платних дзвінків и відправлення смс-повідомлень, сім-карта буде заблокована оператором.

У випадка Блокування телефонного номера абоненту звітність, звернута в найближче офіс стільнікового оператора, де зв'язати з менеджером Компанії. Поясніть співробітніку суть своєї проблеми, для вірності зробіть вигляд, что ві в подіві від Всього, что відбувається. Для того щоб ваш номер телефону БУВ відновленій, Надал менеджеру свой паспорт. После вашої веріфікації вам буде видана нова сім-карта з чіннім на ній старимо номером телефону. Однак не всегда абоненти стільнікового зв'язку могут отріматі свои телефонні НОМЕРИ после їх блокіровкі.С моменту Блокування вашого телефонного номера має пройти Певний годину, протягом Якого ві повінні звернута в представництво вашого стільнікового оператора. Если ж по закінченню терміну ві не подали заявку на Відновлення номера, ВІН автоматично прісвоюється Інший сім-карті и продається іншій людіні. После цього повернути телефон номер Неможливо, Хіба Тільки звернувши до его нового власника и будинкових з ним.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: