» »

Як розблокуваті телефон AlcatelЕсли ві купили за кордоном телефон Alcatel, підготуйтеся до того, что ВІН, Вже перебуваючи в России, Не зможу розпізнаті коди розблокування. Втім, це НЕ єдина можлива Ситуація, коли терміново нужно розблокуваті телефон, а кодів под рукою немає.

Як розблокуваті телефон Alcatel

Використовуются для розблокування вашого телефону спеціальну програму SmartMoto, призначеня для «прошивання» багатьох моделей телефонов при вікорістанні Smart-Clip и без нього. Скачайте Цю програму, пройшовші за ПОСИЛАННЯ: www.smart-clip.com/smartmoto.php. Офіційно телефони Alcatel на платформі MTK НЕ підтрімується програмою SmartMoto, однак вітчізняні Тестувальник довели зворотнє.

Пройшовші по ПОСИЛАННЯ и завантажити програму, підключіть Smart-Clip до свого комп'ютера. Тепер запустіть програму. У вікні меню Підключення телефону віберіть «Порт USB Смарт-Кліп» і потім натісніть «Пошук». Акуратно Заповніть форму реєстрації та Отримайте код актівації Smart-Clip после ее Заповнення.

Перед тім як Почати працювати з SmartMoto, налаштуйте сумісність програми з операційною системою вашого комп'ютера. Для правильної роботи програми в останніх версіях MS Windows запустіть ее, відкрійте секцію Smart-Clip и поставте «прапорець» на опції «Забороніті Системі опітуваті LPT-порт». После цього перезавантажте комп'ютер.

Підключіть S-Card до одного з USB-портів вашого комп'ютера. После цього запустіть SmartMoto. Віберіть «COM-псуй ПК» в меню «Підключення телефону». Перейдіть на вкладку «МОДЕЛІ MTK». После підключіть відключеній телефон до комп'ютера за помощью COM-data кабелю и віберіть цею COM-порт в SmartMoto.

После цього натісніть «Зачаття коди розблокування» и ВІКОНА інструкції, Які з'являться у вікні ярку. Так, Наприклад, ві можете актівуваті функцію «Робота з іншим IMEI», ЯКЩО у вашого телефону Дві SIM-карти. У цею годину: - натіскайте и утрима кнопку включення на телефоні;
- Відпустіть ее, як Тільки у вікні SmartMoto появится ПОВІДОМЛЕННЯ «Зачітування кодів розблокування».

Тепер від'єднайте телефон від COM-порту и відключіть его. Вставте спочатку в телефон непотрібну вам SIM-карту и увімкніть его. Введіть код, виявленості помощью програми SmartMoto, у віконце появи меню.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: