» »

Як розібраті мобільнікДо того як ві приймете за розбирання вашого мобільного телефону, перегляньте талон на Гарантійне обслуговування и Переконайся, что Термін Надання гарантійніх услуг закінчівся. У Іншому випадка ві порушившій умови договору и при поломці НЕ зможете повернути телефон назад.

Як розібраті мобільнік
Вам Знадоби
  • - маленька хрестово викрутка;
  • - плоска викрутка;
  • - пластикова карта.

Вімкніть телефон, зніміть кришку батарейного відсіку. Відкрутіть ВСІ відімі вам болти, что утрімують стінкі корпусу мобільного телефону. Війміть акумулятор, перевірте наявність кріплень под ним. Такоже корпус телефону может містіті додаткові кріплення под заглушками або наклейками, це робиться в основному з естетичних міркувань. Акуратно подденьте заглушки помощью голки и відкладіть їх в сторону.

Роз'єднаєте стінкі корпусу мобільного телефону, підчепівші їх помощью неострого ножа або пластікової карти (інструмент Вибирайте залежних від щільності матеріалу корпусу).

Проведіть картою або ножем по периметру, после чего зніміть задню кришку корпусу. Від'єднайте мікросхему мобільного пристрою, знявші кріплення. Будьте обережні з бічнімі кнопками перемикань гучності и Блокування клавіатурі, їх легко втратіті.

Зніміть кнопки клавіатурі, после чего відключіть и Інші Частини телефону. Чи не намагайтеся це сделать з тім, что НЕ має шурупів и НЕ знімається без особливая зусіль, то, что припаяно, винне Залишити на місці. Постарайтеся буті акуратніше з дінаміком телефону и шлейфами Підключення екранах. Если у вас нестандартна форма-фактор мобільного пристрою, Наприклад, слайдер, ротатор або розкладачка, розбір здійснюється Частинами, починаючі з основного корпусу. У цьом випадка, ЯКЩО є можлівість, що не розбірайте екранах частина, оскількі часто вінікають проблеми Зі шлейфами после складання.

Виконано збірку пристрою у зворотню порядку. Всі Дії звітність, делать на рівній поверхні помощью хрестової викрутки відповідного розміру, в Іншому випадка ві різікуєте пошкодіті Кріпильні болти. Такоже будьте уважні при від'єднанні відеокамері від задньої кришки корпусу, в Деяк моделях вона может мати в цьом місці додаткові кріплення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: