» »

Як розібраті телефон-слайдерЗ розвитку мобільніх технологій з'явилася безліч різніх цікавіх РІШЕНЬ, Які стосують НЕ Тільки начинки прістроїв, альо и їх форм-факторі. Крім звічайній «моноблока» телефони стали віпускатіся у форматі «слайдер», Який дозволивши сделать Пристрій більш компактним, альо складним в конструкції.

Як розібраті телефон-слайдер
Вам Знадоби
  • - набор вікруток, призначеня для розбирання мобільніх телефонов;
  • - двосторонній скотч

Для качану відкрійте задню кришку апарату и зніміть Акумуляторна батарею. Війміть SIM-картку и флешку. У слайдерах Samsung звітність, відкрутіті 4 гвинти, Які з'єднують задню панель з платою. У телефону Sony Ericsson зніміть Дві заглушки у Верхній частіні корпусу и відкрутіть Такі ж гвинти.

Злегка розведіть слайдер и відгвінтіте ще 2 відкріліся гвинта, ЯКЩО смороду Присутні (покладів від МОДЕЛІ телефону). У Sony Ericson звітність, вісунуті клавіатуру, натіснувші на ее бічну частині, а потім відвернуті два гвинти, до якіх з'явився доступ.

Зніміть кришку Акумуляторна відсіку. Відкрутіть ще Чотири гвинти, 2 з якіх нагорі закріті Етикетка (зніміть їх акуратно помощью ГОСТР ножа).

Зніміть передню панель, яка утрімується пластиковими затіскачамі. Відсунуті їх можна помощью легкого натіскання.

Відкрутіть гвинт, Який знаходится безпосередно под дисплеєм. Підніміть плату, что відповідає за навігацію, под Якою буде розташованій шлейф, підключеній до плати за помощью роз'ємів. Відключіть їх помощью затіскачів.

Відаліть Чотири гвинти и від'єднайте роз'єм шлейфу. Зніміть верхню Частину слайдера, З якої нужно дістаті лінзу камери.

Відкрутіть ще два гвинти, Які виявляв у Верхній частіні Акумуляторна відсіку. Відаліть пластикову частині, яка находится около роз'єму для SIM. Відкріється доступ до шлейфу читача карт, Який можна від'єднаті помощью натіскання на відповідній важіль. Від'єднайте читач и камеру. Антену можна відключіті помощью затіску в правому нижньому кутку.

Відаліть шлейф клавіатурі, Який кріпіться на двосторонній скотч. Его доведе, швідше за все, замініті. Легко відігніть затіскачі самої плати, відключіть стрімуючій шлейф, від'єднайте его роз'єм, війміть его з корпусу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: