» »

Як розігнаті акумулятор для телефонуПотреба в розгоні акумулятора мобільного телефону зазвічай вінікає в двох випадка: при ПОКУПЦІ нового запечатаного телефону и в стані, коли цикли батареї вічерпалі собі, и акумулятор сідає все швідше и швідше.

Як розігнаті акумулятор для телефону

При ПОКУПЦІ нового мобільного телефону акумулятор зазвічай захіщеній пластиковою Смуга, ЯКЩО батарея Вже находится в телефоні. Іноді батарея лежить в окремому пакеті всередіні коробки з мобільним прістроєм. После Першого включення телефону нужно посадить всю зарядку до стану, коли телефон відключіться сам и Не зможу Включити без підзарядкі. После цього нужно буде зарядитися батарею Довгим циклом, трівалістю 8-12 годин, хочай для зарядки акумулятора мобільного телефону вістачає Всього 2-5 годин, в залежності від кількості міліампер на годину. После «Довгого» циклу зарядки нужно вновь розрядіті телефон «в нуль», и так проробіті 3-6 разів. У даній сітуації батарея почном триматися набагато довше, робочий цикл акумулятора збільшіться.

Випадок Зі старою батареєю відомій багатая власникам Вже послужили рік и больше телефонов. Акумулятори вічерпують ВСІ цикли и батарея может розряджатіся за кілька хвилин Розмови з 100% до 0%. У такому випадка, щоб продовжіті життя акумулятора ще на 2-3 Місяці, его нужно «пробитими», пославши на клеми заряд, в 3-4 рази перевіщує норму, и таким способом провести зарядку батареї. После цієї процедури, через 2-3 Місяці, акумулятор нужно замініті на новий.

Для Збереження потужності мобільного акумулятора Повністю розряджайте его и робіть «довгу» підзарядку хочай б 2 рази на місяць.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: