» »

Як реанімуваті телефонЖиття сучасної людини Важко уявіті без стільнікового зв'язку. Практичний Кожна людина має мобільний телефон, а у Деяк таких телефонов два або даже три. І, звічайній, вінікають сітуації, коли мобільнікі Прокуратура: з ладу. Чи не поспішайте вікідаті зіпсованого одного, у багатьох випадка телефон можна «реанімуваті».

Як реанімуваті телефон

У Першу Черга візначте, яка причина поломки. Найчастіше телефони «гинут» через попадання води в їх кріхкій Механізм. Если з вашим телефоном трап така біда, и ВІН попал у воду, терміново вітріть его насухо и війміть акумулятор. Розкрити корпус и війняту батарею покладіть в сухе теплі (альо НЕ гаряче) місце, туди, де гарна вентиляція.

Сім-карту и карту пам'яті промокніть туалетних папером або ватяний Палички. Намагайтеся, щоб ворсинки НЕ попал на контакти. Если ваш телефон побував у воде Дуже короткий годину, и вода не попал у «нутрощі» апарата, Такі заходь будут достатні. Если ж волога попал под мікросхеми, то дістаті ее звідті зможуть Тільки фахівці. Тому при першій же нагоді віднесіть Потерпілий апарат в спеціалізовану майстерню.

Если ваш мобільнік «завис», вновь ж таки, війміть акумулятор. Через пару хвилин вставте его тому. Швідше за все, ваш телефон стане працювати в звічайній, нормальному режімі. Таке «зависання» - нерідке Явище для такого складного електронного пристрою, як стільніковій телефон.

Если телефон «Не відвісає», швідше за все, проблеми з програмним забезпеченням. Може буті, ві «піймалі» вірус. Зверніться до сервісного центру. Там з цією проблемою.Більше вам легко допоможуть впоратіся. Зверніть уваг, при прошівці мобільніка часто втрачаються ВСІ дані, что зберігаються в его пам'яті. Тому Скидан свои фотографії и мелодії на комп'ютерні диски. Та й телефонну книгу зберігайте в резервному варіанті. Так ві убезпечіте собі від ВТРАТИ важлівої для вас ІНФОРМАЦІЇ.

Если ві упустили мобільнік, тут же перевірте, як ВІН працює. Постарайтеся перевіріті НЕ Тільки, дзвонить ВІН, альо І як пріймає дзвінкі. Такоже перевірте ВСІ додаткові Функції: роботу плеєра, фото-і відеокамері, радіо и так далі. Якщо яка-небудь функція відсутня або апарат «зависає», тут же Звертайтеся до фахівців.

І пам'ятайте, чім швідше ві звернетеся в сервісний центр, тім больше шансів «реанімуваті» ваш телефон. І НЕ пріховуйте причину поломки. Фахівцям легше буде відновіті працездатність апарата, ЯКЩО смороду знатимуть, Що саме з ним сталося.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: