» »

Як здать мобільний телефон



Іноді вновь Придбаний телефон, та й будь-яке Інше Пристрій НЕ радує покупця, а розчаровує. Що робити тоді? Існує правило, згідно з Яким будь-який товар ві можете повернути продавцеві без причини ПРОТЯГ Певного годині.

Як здать мобільний телефон

Виконано наступні Дії, ЯКЩО ваш телефон Вийшов з ладу и ві Хочете здать мобільний по Гарантії. Чи не поспішайте продавати его на радіорінок або нести в платний ремонтний сервіс. Если ві Придбай Пристрій, ні в якому разі НЕ вікідайте жодних документа, Який БУВ у комплекті: інструкція, чек, гарантійний талон. Чи не застосовуйте его комплектуючих для других телефонов (батарея, карта пам'яті, навушники). Цімі діямі ві Тільки порушившій умови ЕКСПЛУАТАЦІЇ и НЕ зможете повернути Зламане телефон.

Уточніть з гарантійного талону Термін служби даного пристрою. Стандартний Термін ставити один рік. Далі зробіть Дві копії товарного чека, а такоже гарантійного талона. Складіть документ-претензію (у вігляді заяви) на имя виконавчого чі генерального директора магазину (ФІРМИ). Ім'я, по батькові та Прізвище директора уточніть в самому магазині, ЯКЩО смороду НЕ зазначені в чеку. У цьом документі опішіть сітуацію, Які Недоліки були віявлені в Пристрої, Що саме несправностей.

Дода в кінці Наступний: «Вважаю, что мені БУВ проданий неякісній товар, тому, згідно ст. 4, 18, 19, 22 и 23 Закону «Про захист прав споживачів» Вимагаю розірваті контракт купівлі-продаж та повернути гроші, Сплачені за телефон », далі вкажіть марку телефону и суму.

Напишіть такоже, что за кожен день Прострочення прежде 10 днів з моменту Отримання претензії предприятие змушене буде Сплатити неустойку в розмірі одного відсотка від вартості товару. Такоже ві можете зажадаті заміну апарату на аналогічній.

Роздрукуйте документ у двох прімірніках, у кожному має буті копія претензії и чека. Орігіналі зберігайте у себе. Передайте один примірник претензії в магазин, на іншому (Вашому) Вимагай проставіті печатку магазину. Если Ваші вимоги НЕ будуть задоволені, Звертайтеся до суду.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: