» »

Як здать телефон назад в магазинЗовсім недавно ві купили або отримай в подарунок новий стільніковій телефон. Альо сталося самє непріємне - телефон зламався або працює не в повну обсязі своих функцій. Спробуйте виправити сітуацію. Це нескладно, ЯКЩО телефон Дійсно має Недоліки або Заводський брак.

Як здать телефон назад в магазин

Если в магазині відмовляються Прийняти тому телефон або обміняти его на аналогічній, знайте, вас навмісно вводять в Омані. Мобільні телефони підлягають обміну та повернення ПРОТЯГ гарантійного терміну, встановленного Виробнику.

Спілкуйтеся з продавцем у письмових вігляді. Напишіть претензію. Оформіть ее у двох прімірніках. Претензія обов'язково винна буті підпісана продавцем. Прослідкуйте, щоб підпісалі Обидва прімірнікі. Крім того, на ній повінні буті печатка, підпис и дата надходження на Розгляд. Напишіть причину повернення телефону. Дода копії чека та гарантійного талона. Чітко вкажіть, Який підсумок РОЗГЛЯДУ претензії ві очікуєте. Чі Хочете ві здобудуть назад гроші або обміняти телефон? Обміркуйте це заздалегідь. У кожному разі, напишіть в претензії фразу: «Від будь-яких ремонтно-відновлювальних робіт відмовляюся».

После того, як ваша претензія підпісана, протягом 10 днів продавець зобов'язаний провести експертизу товару. Всі витрати з експертизи лягають на магазин, ЯКЩО підтвердяться заявлені дефекти. Заявіть про свою прісутність на процедурі. Телефон тримайте у собі до моменту проведення експерти. Если процес затягується, знайте, КОЖЕН Зайве день експертизи оцінюється в 1% від вартості телефону.

После проведення експерти продавець зобов'язаний повернути вам гроші або обміняти телефон на новий. Если ві НЕ Вказував в претензії, что ві відмовляєтеся від ремонтно-відновлювальних робіт, то телефон підлягає ремонту. На годину его проведення продавець зобов'язаний надаті вам На заміну апарат з тім же набором функцій, что и відправленій в ремонт. Максимально відновлювальні роботи могут тріваті НЕ больше 45 днів. Если по Закінчення терміну ві так и НЕ отримай назад свой апарат, Вимагай повернення грошів або обміну телефону. Отримай телефон, Вимагай відмітки про проведення ремонту та продовження Гарантії на відповідній Термін.

Если стільніковій телефон Придбаний в кредит, крім Усього Іншого зверніться в банк Із Повідом про розірвання договору кредитування.

Если все перерахованого не привело до Бажанов результату, зверніться до суду. Зберіть якомога больше доказів Порушення ваших прав. Вимагай НЕ Тільки повернення грошів за телефон, альо и виплати неустойки та компенсації моральної Шкода. Адвокат збільшіть Ваші шанси на перемагаючи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: