» »

Як зробити аську в телефоніЗробити аську на телефон. Напевно, Вже Нікого НЕ здівуєш SMS-повідомленнями, Які долітають в лічені секунди до адресата. Альо таке Спілкування сильно б'є по балансу вашого телефону. Альо ж так хочеться спілкуватіся з рідними, друзям, колегами. Альо є вариант більш дешевого и в теж годину легкого Спілкування - ICQ. Просунуті юзери, за лічені копійкі, давно Використовують ее НЕ Тільки на комп'ютері, альо и на телефоні.

Як зробити аську в телефоні
Вам Знадоби
  • Налаштуваті телефон на протокол GPRS-Internet
  • Завантажити та Встановити Спеціальний додаток на телефон
  • Завести власний UIN и провести СПЕЦІАЛЬНІ настройки

Для того щоб Встановити аську на телефон, вам буде нужно підключіті послугу WAP-інтернету у свого оператора и налаштуваті СПЕЦІАЛЬНІ параметрами для виходе через точку GPRS-Internet. Скорістайтеся одним з онлайн-сервісів налаштування інтернету для телефону. Наприклад, сервіс від Яндекса http://mobile.yandex.ru/tune.xml
Если ваш телефон не підтрімує автоматичності настройку, то уточніть і GPRS-інтернету у свого стільнікового оператора зв'язку и зробіть настройки самостійно. После обов'язково перезавантажте апарат.

Є три способи Встановити аську в телефон. Віберіть найбільш Зручний для вас, а Якщо не Вийди, Спробуйте другой.Первій способ - Встановити аську з сайту icq.com. Заходімо з комп'ютера за ПОСИЛАННЯ http://www.icq.com/download/mobile/java/ru и запроваджувані свой номер телефону. На нього прийде SMS, в якому буде ПОСИЛАННЯ для завантаження програми. Перепішіть ее або Дода в закладки и перейдіть стандартний браузер телефона.Второй способ - Встановити аську помощью комп'ютера. Если у вас є USB кабель з пакетом драйверів до вашого мобільніку, то сміліво завантажено необхідну версию звідсі http://tegos.ru/opericq/tegos_mod/2009_2/ и закидайте ее з комп'ютера на телефон. Третій способ - Встановити аську з сайту tegos.ru. Зайдіть на сайт http://tegos.ru з мобільніка и зверху знайдіть рядок «Скачати Тегос Аську», перейшовші по ній, ві зможете вібрато необхідну модель для вашого телефону.

Щоб сделать власний UIN звітність, зареєструватіся на сайті На даний http://www.icq.com/ru.html. После реєстрації вам буде Доступний UIN, Який ві зможете Вставити в налаштування вашої мобільної аськи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: