» »

Як зробити з Nokia веб-камеруЕсли у вас немає веб-камери, в ее якості можна використовуват телефон, что працює под управлінням ОС Symbian. Йо можна даже розташовуваті на деякій відстані від комп'ютера и показуваті співрозмовніку, скажімо, сусідньої кімнати.

Як зробити з Nokia веб-камеру

Перейдіть на Наступний сайт: http://sourceforge.net/projects/smartcam/.

Скачайте серверного Частину програми SmartCam для операційної системи Symbian. Если ваш телефон Nokia Виконання на платформі S40, вместо цього скачайте вариант серверної частині, призначеня для J2ME. Встановіть програму на свой телефон.

Скачайте клієнтську Частину програми SmartCam для тієї операційної системи, яка ВСТАНОВЛЕНО на Вашому комп'ютері (Linux або Windows). Встановіть ее.

Если у Вашому комп'ютері немає ні Bluetooth, ні Wi-Fi (або в телефоні немає Wi-Fi, а в комп'ютері немає Bluetooth), підключіть до нього и налаштуйте відповідне зовнішній Пристрій. Способ налаштування поклади від вікорістовуваної ОС.

Запустіть на телефоні серверного Частину програми, а на комп'ютері - клієнтську. Налаштуйте в них однакове способ Підключення: Bluetooth або Wi-Fi. У іншому випадка, правильно виставте в них такоже портів І IP-адреси. Зв'яжіть телефон з комп'ютером и приступите до Використання як веб-камери. Спробуйте застосуваті его, скажімо, в якості «відеоняні».

У разі, ЯКЩО программа вікорістовується в Windows и працює через Bluetooth, вона может НЕ з'єднуватися з комп'ютером через драйвери BlueSoleil. У цьом випадка, замініть їх на драйвери Bluetooth з комплекту поставки Windows. У кожному разі, ЯКЩО Wi-Fi в телефоні є, краще використовуват самє его.

Пам'ятайте, что передача зображення з телефону на комп'ютер Припін, як Тільки ВІН буде вилучений на відстань, якові Дуже ровері для нормальної роботи Bluetooth або Wi-Fi.

У разі ЯКЩО программа буде використовуват для відеоспостереження в Громадському місці, обов'язково помістіть в ньом добро помітну табличку, что інформує відвідувачів про ті, что їх знімають. Щоб телефон чи не розрядівся, підключіть его до мережі через зарядний пристрій. Розташо его таким чином, щоб Повністю віключіті розкрадання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: