» »

Як зробити з кпк навігаторКомунікаторі, КПК, смартфони - ВСІ ЦІ Пристрої дозволяють використовуват навігаційні технології. Однак нужно мати навички та Спеціальне програмне забезпечення, щоб використовуват такий девайс в якості навігатора.

Як зробити з кпк навігатор

У Користувачів подібніх технологій з'являються питання, Які пов'язані з використаних навігаційніх параметрів того або Іншого пристрою. Візьмемо, Наприклад, КПК. Це багатофункціональні апарати, Функції якіх Трохи Схожі на комп'ютерні. Багато операцій доступні при вікорістанні СПЕЦІАЛЬНОГО програмного забезпечення. Як правило, навігаційні системи Вбудовані практично в КОЖЕН сучасний КПК.

Як же его використовуват? Стандартні Функції навігатора невелікі, тому Найкраще Встановити СПЕЦІАЛЬНІ утіліті. Щоб з КПК сделать повноцінній навігатор, завантажте з інтернету Улиту под назв «Навітел». Це програмне забезпечення є одним з кращих у своїй сфере. Знайте можете на Офіційному сайті | Статистика navitel.su.

Як Тільки программа завантажено, встановіть ее в КПК. Для повноцінного Використання утіліті нужно завантажуваті карти для свого регіону. Знайте їх ві можете в розділі "Завантаження". Всі збережені карти перенесіть в папку maps. Це можна сделать с помощью вбудований менеджера прилаштую або на персональному комп'ютері, підключівші в USB порт.

Для роботи навігатора нужно актівуваті GPS. Для цього зайдіть в налаштування «Бездротові технології» та натісніть «Включити GPS». После Закінчення декількох секунд, автоматично Визначи ваше місце розташування. Далі ві можете використовуват Пристрій для визначення маршрутів, поиска найближче ресторанів, Лікарень и Багато Іншого. Зробити з КПК навігатор й достатньо просто, головне завантажити Спеціальне програмне забезпечення, а такоже перебуваті в зоні відімості супутніків, тоб на Вулиці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: