» »

Як зробити тему на телефонЗробити тему самому. Заразитися Неможливо уявіті Собі життя без мобільного телефону. Цею гаджет є практично у шкірного, и дуже хочеться сделать его індівідуальнім, налаштуваті под свои Предложения. Хочеться, щоб телефон підходів до твого стилю як зовні, так и за внутрішнім змістом. Допоможуть у цьом Різні тими в телефоні.

Як зробити тему на телефон
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.

Зробити тими на телефон можна кількома способами. Найперш способ, и найлегший - помощью інтернету. Зайдіть в інтернет на Спеціалізовані Форуми за телефонами та попросіть когось з Користувачів сделать вам тими для телефону. Це зовсім нескладно, и может буті, для вас зроблять це БЕЗКОШТОВНО.

Другий способ - віготовіті тими для телефону помощью спеціалізованіх програм. Наберіть в пошуково рядку ПОСИЛАННЯ http://www.mobilizio.ru/, зареєструйтесь на сайті На даний и зробіть свою тему в онлайн-конструкторі тем.

Цею конструктор Робить тими для телефонов Nokia и Sonу Ericsson. Віберіть Потрібний вам телефон на сайті На даний.

У Наступний слайді від вас буде нужно точне знання МОДЕЛІ вашого телефону, їх представлена ​​велика кількість. Если вашої МОДЕЛІ там немає, віберіть телефон, найбільш близьким за характеристиками.

Потім віберіть картинку для головного екрана. Зображення можна додаваті як з галереї на сайті На даний, так и свое з локальної папки. Підберіть Кращі фотографії, Які підходять до оформлення вашої тими. Це могут буті як фотографії близьким вам людей, так и зображення Улюблений героїв мультфільмів або серіалів. Зверніть уваг на Дозвіл вашого телефону, залежних від цього міняються Розміри збережений в темах. Завантажувана картинка в Цій Програмі має буті розміром 240х320 пікселів. На цьом етапі такоже можна віставіті кольору фону, оператора, кнопок и годин.

После цього підберіть картинку меню. Таким же чином віберіть зображення з галереї або Зі своєї папки. Позначте колір фону, колір заголовка и годин.

Зображення активного меню налаштовуються за таким же принципом. В-основному там міняється Тільки колір тексту. Візначтеся, Яке оформлення інтерфейсу телефону ві хоче. Врахуй Багато параметрів. Наприклад, ЯКЩО ві больше корістуєтеся телефоном при денному або офісному освітленні, зробіть колір шрифту темним на світлому фоні. Если ж ві частіше корістуєтеся телефоном в дорозі, Вечор або ночами - віберіть темний фон Зі світлім шрифтом. Так Ваші очі будут менше втомлюватіся.

Потім збережіть тему на комп'ютер и закачайте ее в телефон в папку з Попередньо встановленного темами. После цього зайдіть в налаштування и замініть тему на новостворене вами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: