» »

Як відновити акумулятор телефонуАкумулятор мобільного телефону поступово зношується, що негативно впливає на його роботу. Зарядити акумулятор до кінця стає все складніше, і заряд тримається зовсім небагато часу. Звичайно, можна купити нову батарею, але можна і спробувати реанімувати стару.

Як відновити акумулятор телефону
Вам знадобиться
  • - вольтметр;
  • - амперметр;
  • - термодатчик;
  • - термопаста.

Підніміть напруга для реанімації акумулятора телефону. Підключіть до акумулятора вольтметр і навантаження, скориставшись схемою паралельного з'єднання. Обережно підніміть навантаження, стежте, щоб вона не перевищувала 1В.

Слідкуйте за напругою і температурою акумулятора. Напруга не повинно опуститися нижче 0,9 В, а температуру не слід піднімати вище 50 ° С. Як вона дійде до цієї точки, відключіть напругу і остуджують акумулятор до кімнатної температури. Подібна розрядка повинна допомогти в нормалізації процесів усередині акумулятора. Часу на це потрібно не більше 10-15 хвилин.

Використовуйте амперметр для контролювання надходить на акумулятор сили струму. Послідовно підключіть його, паралельно підключивши вольтметр, джерело живлення і акумулятор. Встановіть на батарею термодатчик для контролю температури на елементі. Застосуйте термопасту, щоб отримати точні свідчення.

Встановіть мінімальне значення на регуляторі напруги. Почніть плавно піднімати його, не забуваючи стежити за показаннями амперметра. Сила струму не повинна перевищувати 1/10 частини від ємності акумулятора. Так, для акумулятора ємністю 1200 мА сила струму повинна бути рівною 120 мА.

Підвищуйте напруга у міру падіння сили струму. Для відновлення акумулятора телефону напруга підвищувати достатньо раз на 5 хвилин. Щогодини поступово нарощуйте напругу. Як тільки воно досягне 1,5 В, зупиніться на цьому і поставте акумулятор заряджатися. Краще робити це, дочекавшись повного розрядження батареї. Ці операції бажано проводити не менше 2-3 разів.

Перевірте відновлений акумулятор мобільного телефону. Якщо в результаті описаних вище дій ви не отримали бажаних результатів, краще придбайте нову батарею.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: