» »

Як сінхронізуваті айфонВЛАСНИК iPhone могут скористати ПЕРЕВАГА сінхронізації свого мобільного пристрою з медіа та програмами, Які зберігаються на комп'ютері. Всякий раз при підключенні iPhone до комп'ютера сінхронізація может Виконувати як Повністю, так и частково.

Як сінхронізуваті айфон

Як сінхронізуваті айфон
Щоб сінхронізуваті, завантажте програму iTunes з офіційного сайту Компанії-виробника за адресою www.apple.com в розділі iTunes, и встановіть ее Собі на комп'ютер. Запустивши програму и підключівші iPhone до комп'ютера за помощью USB-кабелю, в меню Зліва ві побачим, як Пристрій додано до списку.

Як сінхронізуваті айфон
Щоб Почати сінхронізацію, треба завантажити в iTunes музику, фільми, програми, підкасті і т.п. Всі це можна сделать, відкрівші в меню Зліва відповідній Розділ и перетягнувші вікно програми файли. Для завантаження програм, в розділі iTunes U вам буде запропоновано создать свой Обліковий запис и завантажити вподобані програми з магазину iTunes.

Як сінхронізуваті айфон
После того, як ві завантажено все необхідне на комп'ютер, можна сінхронізуваті ваш iPhone. Для цього перейдіть в головне меню програми, клацнувші на значку пристрою в меню Зліва и в закладках у Верхній частіні основного вікна встановіть прапорці для розділів, Які повінні буті сінхронізовані.

Як сінхронізуваті айфон
Щоб Почати процес сінхронізації, Який может зайнятості трівалій годину (залежних від Розмірів медіафайлів и Додатків), натісніть кнопку «Застосуваті» (Apply) або «Сінхронізуваті» (Sync).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: