» »

Як завантажити на Ipod файлиПродукція Компанії Apple з шкірними роком становится все популярнішім, а iPod вважається одним з найбільш ЗРУЧНИЙ плеєрів, Який может Виконувати масу Додатковий функцій крім програвання музики. Однак на Відміну Від других плеєрів, закачаті файли на iPod не так просто, для цього вам доведеться скористати спеціальною програмою.

Як завантажити на Ipod файли
Вам Знадоби
  • iTunes

Щоб Передат файли на плеєр, вам Знадоби программа iTunes. Завантажити ее можна як на Офіційному сайті | Статистика Apple, так и на безкоштовна файлообмінніках. Потім встановіть програму на своєму комп'ютері. iTunes НЕ вімагає реєстрації І Введення ключа актівації и й достатньо проста и Зручна у вікорістанні, ЯКЩО в ній розібратіся.

За помощью кабелю підключіть ваш iPod до комп'ютера, и программа запуститися автоматично. Если ві Хочете записатися на плеєр музику, відкрійте в Програмі вкладку «музика», music або «медіатека» - смороду могут назіватіся по-різному в різніх версіях програми. Ведмедиками перетягніть туди обрані вами музичні композіції або цілі альбоми авторів. Потім натісніть «файл» и віберіть команду «сінхронізація», щоб перемістіті пісні на iPod. Если ві вікорістовуєте iTunes в якості програвач на персональному комп'ютері и не хоче сінхронізуваті всю медіатіку, ві можете скинути на iPod окремі файли, навівші на них курсор міші, натіснувші праву кнопку и вибрать команду «сінхронізуваті».

Крім прослуховування музики, ві можете Дивитись улюблені фільми на Вашому плеєрі. У iTunes є вкладка «фільми», вона ж films, якій вам звітність, скористати, ЯКЩО ві вірішілі посмотреть в дорозі улюблений серіал. Перетягніть туди Вибраний фільм и такоже сінхронізуйте его. Пам'ятайте, что відео має буті у форматі mp4, інакше плеєр не стану его відтворюваті.

Ві можете скинути на iPod книги и Ваші улюблені картинки та фотографії. Для цього скорістайтеся відповіднімі вкладками «книги» або books и «фотографії» або photos. Перетяг ведмедиком у вікно вибрані вами файли и сінхронізуйте їх з iPod.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: