» »

Як завантажити додаток для телефону SamsungЗавантажити Додатки на телефон samsung. Функціонал Деяк моделей стільніковіх телефонов Samsung дозволяє Дивитись фільми, прослуховуваті музику, а такоже користуватись різнімі Додатками: електронними словник, браузерами, довіднікамі, а такоже книгами та іграми. Щоб Встановити програми, можна вібрато один з декількох доступних способів.

Як завантажити додаток для телефону Samsung

Знайдіть Додатки в інтернеті и скачайте помощью вбудований веб-браузера. Найбільш широкий вибір - на фан-сайтах, присвячений даній марці телефонов, Наприклад, samsung-club.org и samsung-fun.ru. Тут ві зможете скачати ігри, мультимедіа, а такоже Різні Корисні та Розважальні програми. Знайдіть відповідне додаток, после чего у веб-браузері вашого телефону введіть посилання на агентство нього. Так ві заощадіте Трафік, унікнувші Зайве веб-серфінгу.

Закачайте додаток у внутрішню пам'ять телефону помощью дата-кабелю. Для цього Попередньо сінхронізуйте ваш Пристрій з комп'ютером. Зазвічай ВСІ необхідні комплектуючі (дата-кабель, диск з драйверами) входять до комплекту мобільного телефону. Если це не так, то їх нужно прідбаті окремо. Необов'язково використовуват диск з драйверами и дата-кабель самє Для Вашої МОДЕЛІ телефону, Достатньо буде и будь-якого дата-кабелю, что Підходить по роз'єму до вашого апарату. Програмне забезпечення и драйвери, необхідні для сінхронізації, можна скачати на ресурсі samsung.com або на зазначеніх Вище фан-сайтах.

Встановіть на ваш комп'ютер необхідні для сінхронізації драйвери и програмне забезпечення, после чего виконан Підключення телефону. Переконайся, что система виявило мобільний, и дочекайся установки драйверів. Скачайте з одного Із сайтів про мобільні телефони Samsung потрібне вам додаток и скопіюйте его в пам'ять апарату. До завершення копіювання Забороняється відключаті телефон, щоб унікнуті апаратних Пошкодження. Виконано перезавантаження апарату и Переконайся, что встановлений додаток функціонує коректно. Нарешті, відключіть Пристрій и від'єднайте кабель від комп'ютера. Запустіть встановленного додаток и перевірте его роботу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: