» »

Як Скинути музику з комп'ютера на айфонЩоб закачаті музику на більшість телефонов Достатньо позбав одного проводу usb. А від щоб Скинути музику з комп'ютера на айфон, потрібна ще й спеціальна програма iTunes.

Як Скинути музику з комп'ютера на айфон

Щоб Скинути музику з комп'ютера на айфон, встановіть на своєму комп'ютері iTunes. Скачайте его на Офіційному сайті | Статистика apple.com (Посилання для скачування http://www.apple.com/ru/itunes/download/).

Відкрійте програму и підключіть телефон через usb кабель або по мережі wi-fi.

Створіть у iTunes новий плейлист, вибрать відповідну вкладку в меню «файл». Дода в нього Потрібні треки и дочекайся Завершення процеса копіювання.

У розділі «музика» меню програми iTunes поставте галочку біля рядка «сінхронізуваті музику». Натісніть кнопку «застосуваті». Таким чином вам удасться Скинути музику на айфон.

Если ві захоче создать кілька різніх плейлістів, то при сінхронізації смороду такоже буду збережені в телефоні окремо. Це Дуже зручне для прослуховування музики за настроєм.

Щоб Було ЗРУЧНИЙ сінхронізуваті музику на айфоне и комп'ютері в Програмі iTunes зайдіть в «настройки» и в розділі «ДОПОВНЕННЯ» поставте галочку біля пункту «копіюваті в папку iTunes Music при додаванні в фонотеку».

Ві можете создать кілька плейлістів для зручності прослуховування музики на iPhone. Точно Такі ж, як и створені у Програмі, при сінхронізації будут створені на телефоні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: