» »

Як скопіюваті телефонну книгуСвоєчасно скопійована в комп'ютер телефонна книга поможет вам Зберегти контакти в цілості й неушкодженості, даже ЯКЩО ваш вірний товариш и помічник, мобільний телефон, загубити або зламається. У гіршому випадка вам Знадоби Всього позбав скопіюваті ее в новий Пристрій, щоб продовжуваті залішатіся на зв'язку з шкірний контакт вашої телефонної книги.

Як скопіюваті телефонну книгу

Щоб скопіюваті телефонну книгу в комп'ютер, вам Знадоби Спеціальний софт, что дозволяє підключітіся до телефону. СЬОГОДНІ можна найти Універсальні програми, Які підходять для багатьох моделей апаратів різніх віробніків. Однак єдиної загальнопрійнятої програми немає, оскількі, Наприклад, у різніх смартфонах встановлюються Різні операційні системи. Тім не менше, найбільш популярними програмами подібного роду, что дозволяють НЕ Тільки скопіюваті телефонну книгу, а й віступають у роли провідника, что відображає весь вміст пам'яті апарату у вігляді файлів и папок, є PC Suite и ActiveSync. Остання, починаючі з Windows Vista, стала назіватіся «Центр Прістроїв Windows Mobile».

Візначте, яка операційна система ВСТАНОВЛЕНО у Вашому Пристрої. Від цього залежатіме вибір програми для Підключення до комп'ютера:
• Для ОС Symbian - вам Знадоби PC Suite;
• Для ОС Windows Mobile - Центр Прістроїв Windows Mobile (ActiveSync);
• Для ОС Android - Android-Sync або MOBILedit (остання, до речі, претендує на роль такого Собі Універсального решение, відповідного до прістроїв з різнімі ОС);
• Для звічайній мобільного телефону - спеціальна програма для телефонов конкретного виробника.

Як скопіюваті телефонну книгу на комп'ютер и Зберегти ее на випадок ВТРАТИ, далі покажемо на прікладі програми PC Suite і Телефон Nokia. Підключіть телефон через Спеціальний кабель и запустіть програму.

У меню програми віберете команду «Резервне копіювання». Відкріється вікно додатка Nokia Content Copier, в якому такоже вкажіть «Резервне копіювання». Далі поставте галочки навпроти тих Даних, Які ві збіраєтеся Зберегти, зокрема, віберете «Контакти» (при бажанні вкажіть и Інші дані).

Віберете місце зберігання файлу резервної копії Даних и натісніть «Далі». Во время Операції НЕ від'єднуйте и НЕ використовуются телефон. Колі копіювання буде завершено, Ваші контакти збережуться в комп'ютері. Надалі при необхідності ві зможете скопіюваті телефонну книгу назад в апарат.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: