» »

Як Приховати номер телефонуЯк на Білайні Приховати номер. Дізнатіся телефон дзвонить Вам, дозволяє Визначник номера. Це Дуже зручне, так як завжди можна передзвоніті за номером, Який вісвітівся. Альо бувають сітуації, коли з яких причин ві не хоче, щоб співрозмовнік дізнався ваш телефон. Для Збереження свого номера в Таємниці зовсім НЕ нужно Здійснювати дзвінкі з чужого телефону або купуваті іншу сім-карту. Оператори мобільного зв'язку помощью спеціальної послуги дозволяють сделать номер вашого стільнікового недоступним для визначення.

Як Приховати номер телефону
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон з встановленного сім-картою.

Если ві є абонентом Білайн, то Приховати номер свого телефону можна, зателефонувавші на 06740971 або набравши з мобільного команду «* 110 * 071 #» з натісканням кнопки виклику.

Для Скасування послуги Заборона визначення номера Білайн на один Дзвінок наберіть з телефону комбінацію «* 31 # номер потрібного абонента» и натісніть клавішу «Виклик».

Щоб Приховати номер мережі Мегафон, скорістайтеся системою «Сервіс-Гід» або введіть свой телефон у відповідну форму в розділі Підключення послуги на сайті На даний оператора та натісніть кнопку «Підключіті».

Через кілька хвилин отрімаєте SMS-повідомлення, в якому буде запропоновано підтвердіті вибір цієї послуги. Дайте позитивність відповідь на це ПОВІДОМЛЕННЯ зазначенім у лісті способом.

Для Підключення «Антівізначніка номера» в Мегафоні без ДОПОМОГИ інтернету відправте будь-яке ПОВІДОМЛЕННЯ на 000105501 або наберіть з стільнікового команду «* 105 * 501 #». Щоб тимчасово відновіті відімість номера для дзвінків одному абоненту, наберіть Потрібний телефон у вігляді «* 31 # (номер телефону)» та натісніть клавішу «Виклик».

Если вам нужно Приховати ваш телефон, что обслуговується Мегафоном, Тільки на один раз, то встановіть в налаштування трубки Заборона на передачу свого номера и наберіть «# 31 # номер абонента», и натісніть «Виклик». После Здійснення Дзвінка не забудьте повернути налаштування відімості телефонного номера в початковий стан.

Для Заборона визначення свого номера МТС підключіть послугу «АнтіАОН» з "Інтернет-Помічника" або наберіть на телефоні комбінацію «* 111 * 46 #» и натісніть кнопку «Виклик».

Если вам нужно на один виклик скасуваті дію «АнтіАОН» в МТС, то наберіть номер потрібного абонента у вігляді «* 31 # +7 номер абонента, что віклікається» и натісніть кнопку виклику.

Щоб Додати послугу «АнтіАОН за Предложения», с помощью Якої можна Приховати номер МТС Тільки на один раз, спочатку наберіть з мобільного «* 111 * 84 #» и натісніть кнопку виклику. Потім наберіть Потрібний номер у форматі "# 31 # +7 номер абонента, что віклікається" і натісніть «Виклик». После Здійснення Дзвінка відключіть послугу тім же способом, Яким корістуваліся для ее включення.

Для пріховування номера Скайлінк скорістайтеся особіст кабінетом в «СкайПоінт» або зателефоном за номером 555, слідуючі підказкам автоінформатора. Щоб забороніті показ свого номера одноразово, наберіть з стільнікового «* 52номер абонента, что віклікається» и натісніть кнопку виклику.

Если при включеній послузі постійного антіопределенія номера Скайлінк вам звітність, відновіті визначення вашого телефону на один Дзвінок, то наберіть Потрібний номер у форматі «* 51номер абонента, что віклікається» та натісніть «Виклик».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: