» »

Як Изменить тарифний планГодина від годині оператори стільнікового зв'язку предлагают своим абонентам Нові Вигідні Предложения та Акції, пропонуючі Изменить свой старих тарифних план на новий. Коженая оператор предлагает кілька варіантів Зміни тарифом.

Як Изменить тарифний план

1

 

Для того щоб Изменить тарифний план, КОЖЕН оператор стільнікового зв'язку предлагает Свій варіант. На прікладі так званої «великої трійкі» российских Операторів, подівіться, як абоненту перейти на Інший тариф.

 

2

 

Если ві абонент «Білайн»

Зателефоном в службу ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ, набравши Зі свого стільнікового телефону номер 0611 (Дзвінок буде для вас безкоштовна), и повідомте про свое бажання Изменить тариф.

Зайдіть на офіційний сайт «Білайн» за адресою www.beeline.ru и вибрать Потрібний тариф, зателефоном Зі свого телефону за спеціальнім номером, Вказаним в опісі тарифом.

На Офіційному сайті | Статистика «Білайн» увійдіть в особистий кабінет, як логін набравши свой номер в десятизначним форматі. Пароль можна отріматі у вігляді смс, набравши Наступний команду: * 110 * 9 #. У особистому кабінеті передбача можлівість Зміни тарифного плану.

Відвідайте будь-який офіс «Білайн» в Вашому регіоні, де за наявності паспорта вам допоможуть Изменить тариф.

 

3

 

Если ві абонент «МТС»

Зателефоном до Контактного центру МТС за безкоштовна номером 0890 и попросіть оператора Изменить тариф.

Зайдіть на офіційний сайт «МТС» за адресою www.mts.ru де ві зможете вібрато тарифний план, и через вхід в «Інтернет-помічник» перейти на нього. Для входу в «Інтернет-помічник» в полі «логін» слід вказаті 10 цифр свого номеру, а пароль можна отріматі, набравши Зі свого телефону команду * 111 * 25 #.

У будь-якому з офісів МТС у Вашому регіоні, при наявності у вас паспорта, вам допоможуть Изменить тарифний план.

 

4

 

Если ві абонент «Мегафон»

Зателефоном в довідкову службу за безкоштовна номером 8800333 05 00 и на ваше Прохання оператор поможет вам перейти на Потрібний вам тарифний план.

Зайдіть в будь-який з офісів Компанії «Мегафон», де за наявності у вас паспорта співробітнікі допоможуть вам здійсніті Переход на Потрібний вам тариф.

 

Додаткові джерела:

  • Білайн
  • МТС
  • Мегафон

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: