» »

Як Дивитись фільм з телефонуЕсли вам захотілося посмотреть фильм, альо доступу до телевізора чи комп'ютера на Данії момент немає, ві можете посмотреть улюблене кіно прямо на своєму телефоні - це не менше ЗРУЧНИЙ и просто.

Як Дивитись фільм з телефону

Існує Всього два способи перегляду фільмів з телефону - онлайн-переглядання кіно и відтворення Збереження раніше відео-файлу з пам'яті телефону.

Щоб Дивитись фільм з телефону онлайн, буде нужно апарат, что підтрімує таку функцію І тарифного план, что дозволяє отріматі доступ в інтернет. Набравши в будь-якому пошуковику (yandex.ru або google.ru, Наприклад) запит увазі «Дивитись кіно онлайн», «фільм онлайн», и натіснувші кнопку «Знайти», ві отрімаєте доступ до масі ПОСИЛАННЯ, пройшовші по будь-якій з Якої, ві зможете вібрато и посмотреть вподобання картину. Підключівші інтернет на мобільному Пристрої, не забудьте зверни Безлімітний вариант - так ві зможете переглядаті відео без Очікування и попередня завантаження.

Для іншого способу нужно попереднє скачування кінофільму з інтернету на комп'ютер. У цьом вам допоможуть Спеціалізовані сайти на зразок http://kino-mobi.ru, http://3gpfilm.org, http://www.mobfiles.ru и т.д. Ві зможете переглядаті кіно Тільки на телефоні, что підтрімує формат avi або 3gp - залежних від МОДЕЛІ. Перед скачуванням вам запропонують вібрато Дозвіл екранах телефону. Дізнайтеся его на сайті На даний виробника телефонного апарата в в розділі з технічними характеристиками МОДЕЛІ.

Вибравши відповідне Дозвіл, натісніть кнопку «Скачати». После того, як файл буде Збереження в пам'ять комп'ютера, підключіть USB-кабель або bluetooth-адаптер для передачі файлів. Вставте в телефон microSD-карту пам'яті, тому як пам'ять самого телефону, як правило, й достатньо мала для зберігання таких великих за ОБСЯГИ файлів. Зберігші, відео-файл в пам'ять телефону, ві можете переглянути его, натіснувші клавішу «Play». Если ж фільм все одне не відтворюється, скачайте Спеціальний плеєр для мобільніх телефонов.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: