» »

Як Дивитись фільми на телефоніЛюдіні годиною доводитися втрачають Багато годині на дорогу. Чім зайнятості собі в Громадському транспорті? Завдяк можливіть СУЧАСНИХ стільніковіх телефонов, можна цею годину провести за переглядання цікавого фільму.

Як Дивитись фільми на телефоні
Вам Знадоби
  • · Стільніковій телефон, что підтрімує функцію перегляду відео. Бажано, щоб у телефону булу вбудована пам'ять Великої Ємності, або можлівість Використання додаткової карти пам'яті.
  • · Відео конвертер або Спеціальний відео програвач на телефон (Тільки для власніків смартфона).
  • · USB кабель або USB bluetooth адаптер.

Знайте и Скачати фільм, Який бі ві Хотіли посмотреть на телефоні. Деякі сайти предлагают відеофайлі, Вже перекодовані в формат, Придатний для перегляду на телефоні. Найчастіше таким форматом є 3gp. Если ві нашли самє такий фільм, то крок 2 можна Пропустити.

Если ваш фільм у форматі, непригодна для відтворення на стільніковому телефоні, слід его перекодуваті. Для цього скорістайтеся спеціальнім відео конвертером. Більшість СУЧАСНИХ конвертерів Вже мают базу з настройками под ПЄВНЄВ модель телефону. Вам даже не доведеться ламати голову. Все, что нужно - це найти свою модель в списку и запустіті процес перекодірованія.Еслі вашої МОДЕЛІ мобільного телефону немає у списку або программа взагалі НЕ містіть в Собі Функції автоматичних налаштування, доведе ввести параметрами для перекодування вручну. Для цього вам знадобляться Такі дані, як Дозвіл екрана, підтрімувані відео и аудіо кодеки, Bit Rate (сильно впліває на розмір и Якість файлу после перекодування) i кількість кадрів на ХВИЛИН. После Введення всех ціх Даних, можна приступити до перекодированию фільму у формат, Придатний для перегляду на телефоне.Владельцам смартфона на базі Symbian, Android, iOS або Windows Mobile можна вчинити інакше. Встановіть на телефон Спеціальний програвач, что дозволяє переглядаті відео практично з будь-яким Розширення.

Підключіть ваш телефон до комп'ютера за помощью USB кабелю або USB bluetooth адаптера и скопіюйте отриманий Кінофайлі на карту пам'яті телефону. Тепер залиша Тільки запустіті фільм и насолоджуватіся Перегляд.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: