» »

Як Знято гроші з сім-карти МТСПровести в готівку суму на балансі сім-карти МТС або оплатити Даними засобой придбання якіх услуг можна помощью СПЕЦІАЛЬНОГО меню на Офіційному сайті | Статистика оператора або через Працюють з даною компанією банки. На деякі з ціх операцій могут буті накладені певні обмеження.

Як Знято гроші з сім-карти МТС
Вам Знадоби
  • - паспорт;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.

Зайдіть в меню оплати товарів и услуг на Офіційному сайті | Статистика МТС и віберіть придбання услуг або оплату онлайн помощью ЗАСОБІВ, что знаходяться на балансі вашого Рахунку. За оплачуваніх услуг є обмеження - ві можете Сплатити Тільки строго обумовлені в меню позіції. Ві такоже можете це сделать и з меню вашого телефону.

Скорістайтеся Виведення коштів через банк. Спершу реєструйтеся в платіжній Системі Qiwi, после чего поповнити баланс помощью сім-карти МТС. После цього вам буде Доступний більшій список услуг для оплати, чем на сайті На даний МТС, при цьом в меню такоже появится пункт «Висновок готівкі».

Зверніть уваг, то багато робиться Тільки через банк, з яким на Данії момент співпрацює компанія. Обмеження Щодо Виведення готівкі за добу могут складаті около 15 тисяч рублей, Подробиці дізнавайтеся у головному меню програми и звертайте уваг на Виноску. Такоже ві можете скористати Платіжною системою WebMoney, Попередньо зареєструвавшісь в ній.

У випадка ЯКЩО ві хоче перевести в готівку кошти з балансу вашого Особова Рахунку оператора МТС и надалі НЕ збіраєтеся, зверніться в офіси продажів обслуговування КЛІЄНТІВ Компанії МТС вашого міста для розірвання договору. У цьом випадка компанія зобов'язана повернути вам невикористаних Залишок копійчаних коштів на Особова Рахунку.

Зверніть уваг, что цею вариант Дійсний Тільки у разі пред'явлення вами паспорта, что підтверджує вашу особу в якості формально зареєстрованого власника номера телефону. Если сім-карта оформлена не так на вас, звітність, прісутність людини, на Якого булу проведена реєстрація номера. Надалі ві НЕ зможете скористати Даними телефоном, и сім-карта стане неактивним. Детальніше про процедуру розірвання договору та повернення грошей дізнайтеся від працівніків Компанії МТС.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: