» »

Як відновити номер Мегафон



Як відновити номер мегафон. Якщо на рахунку мобільного телефону довго немає грошей, номер можуть заблокувати. Це означає розірвання договору з оператором мобільного зв'язку та припинення надання послуг. Однак у абонентів «Мегафона» є можливість відновити колишній номер.

Як відновити номер Мегафон

Поверніть свій номер телефону за допомогою сервісу «Відновлення номера», навіть якщо після закінчення коштів на особовому рахунку номер був заблокований протягом трьох місяців і більше, а надання послуг клієнту «Мегафона» відключено. Заздалегідь уточніть, чи є можливість повернути номер, звернувшись в абонентську службу за телефонами 0500 (з мобільного) або 5025500 (з міського).

Для відновлення номера і відновлення обслуговування зверніться в один з центрів продажів і обслуговування або офісів продажів і експрес-обслуговування (адреси є на офіційному сайті компанії «Мегафон»).

Заплатіть за відновлення номера (безкоштовно повертають тільки звичайний федеральний номер). Відновлення звичайного міського номера коштує 500 рублів. Відновлення «бронзового» номери - 750 рублів за федеральний і 5000 рублів за міський номер. Відновлення «срібного» номери - 2 500 рублів за федеральний номер і 12 500 за міський номер. Відновлення «золотого» номери - 7 500 за федеральний і 17 500 рублів за міський номер. Відновлення «платинового» номери - 12 500 рублів за федеральний і 25 000 рублів за міський номер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: