» »

Як Знято гроші з Рахунку в МТСЯк Знято гроші з мтс готівкою. Знято гроші з Рахунку мобільного телефону оператора МТС й достатньо просто - головне, мати доступ до інтернету и суму на балансі, відповідну правилами КОРИСТУВАННЯ онлайн-сервісом QIWI. Не попадайтеся на віверті шахраїв, что предлагают послуги Виведення копійчаних коштів за відправку ПОВІДОМЛЕННЯ на короткий номер.

Як Знято гроші з Рахунку в МТС
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет;
  • - паспорт.

Сплатіть-яку послугу помощью ЗАСОБІВ на балансі вашого мобільного телефону. Для цього скорістайтеся меню, доступним при відправці запиту на номер * 115 # в режімі Очікування телефону. Далі віберіть вариант послуги, якові Можливо оплатити помощью Рахунку оператора МТС. Тут же ві можете Сплатити рахунок МТС Іншого абонента, скоріставшісь перший пункту меню «Мобільний зв'язок». Подробиці про Використання СЕРВіСУ Уточнюйте на Офіційному сайті | Статистика оператора.

Сплатіть небудь товари чи послуги через офіційний сайт МТС. Для цього вам в обов'язковому порядку Знадоби доступ до вашого телефону и сім-карту. Дізнайтеся больше про возможности оплати послуг и товарів через даного оператора, оскількі список доступних позіцій періодічно змінюється. Подробиці даного СЕРВіСУ доступні на наступній сторінці: https://pay.mts.ru/webportal/payments.

Віведіть гроші через Qiwi гаманець. Для цього зареєструйтеся в Системі, вказано номер вашого мобільного телефону. Отримайте СМС-повідомлення з Даними для входу, после чего знайдіть пункт меню «Виведення копійчаних коштів». Зверніть уваг, что ВСІ Дії з повернення вам коштів проводяться через банк Юністрім, заповнюйте ВСІ поля у відповідному порядку и Вказ Тільки СПРАВЖНЯ інформацію.

Такоже зверніть уваг, что сім-карта винна буті оформлена на ваше имя. Виведення коштів готівкою при вікорістанні даної банківської системи доступні Виключно для абонентів стільнікового зв'язку МТС. Костьольна Виведення коштів других Операторів Уточнюйте інформацію в Абонентське відділі або на Офіційному сайті | Статистика. Такоже Не забувай про наявність у вас необхідніх документів на Отримання готівкі. Звертайте уваг на розмір комісійних платежів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: