» »

Як Знято код Блокування iPhoneКод Блокування дозволяє захістіті iphone від несанкціонованого доступу у випадка ВТРАТИ або крадіжкі. После установки коду звітність, ввести 4 цифри для доступу до функцій девайса. А що робити, ЯКЩО код Блокування втрачено?

Як Знято код Блокування iPhone
Вам Знадоби
  • - iPhone PC Suite (для ПК з OS Windows);
  • - iFile (для ПК з Mac OS);
  • - plist Editor.

Переконайся в тому, что на Пристрої виконан Операція jailbreak. Це звітність, для возможности Отримання доступу до файлової системи апарату, без Якого Скиданом коду Блокування нездійсненній.

Скачайте и встановіть на комп'ютер файловий менеджер - iPhone PC Suite для операційної системи Windows або iFile для операційної системи Mac. Магазин Додатків Cydia надає великий вибір Додатків файлових менеджерів, з якіх всегда можна вібрато найбільш підходящій.

Підключіть iPhone до комп'ютера и закрійте програму iTunes, что запускається в автоматичності режімі при віявленні сумісного пристрою.

Відкрійте програму менеджера файлів, відповідне операційній Системі комп'ютера и вкажіть свой iPhone.

Перейдіть по шляху Private / var / mobile / Library / Preferences и створіть копію файлу com.apple.springboard.plist.

Відкрійте створену копію помощью програми plist Editor и знайдіть код Із значенням PasswordProtected 1.

Змініть Значення коду на PasswordProtected 0 и збережіть зміненій файл.

Замініть оригінальний файл com.apple.springboard.plist на зміненій и помістіть его по шляху Private / var / mobile / Library / Preferences.

Виконано клік правою кнопки міші на поле новостворене файлу для виклику контекстного меню и перейдіть в пункт «Атрибути».

Введіть Значення 600 и перезавантажте iPhone. Це прізведе до повернення Заводська налаштування пристрою, альо Збереже ВСІ Інші дані.

Використовуются альтернативний метод часткового Скиданом коду Блокування (Тільки для iOS 4.1).

Натісніть на кнопку Вчинення Екстреного виклику и введіть будь-які Чотири довільні символу.

Натісніть кнопку «Виклик» и відразу ж натісніть клавішу Блокування. Це прізведе до Відкриття телефонного Додатки iPhone cо списком контактів власника апарату.

Використовуются Телефонний додаток для доступу до додатка з фотографіямі. Доступ в основне меню пристрою залішається Неможливо.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: