» »

Як з'єднатіся з оператором "Білайн"У «Білайну», як и у будь-якого Іншого оператора стільнікового зв'язку, є служба ПІДТРИМКИ, что дозволяє отрімуваті у консультанта довідки про ті, як користуватись услуг, а такоже повідомляті про неполадки. Дзвінок в неї з домашнього регіону безкоштовний.

Як з'єднатіся з оператором "Білайн"

Перед тім, як дзвонити в службу ПІДТРИМКИ, Переконайся в тому, что ВСТАНОВЛЕНО в апараті SIM-карта куплена в тому ж регіоні, в якому Ви знаходитесь в Сейчас. Перебуваючи за кордоном, в службу ПІДТРИМКИ НЕ дзвоніть взагалі - такий Дзвінок буде коштуваті стількі ж, Скільки звічайній Дзвінок до России. Віняток ставити випадок, коли звітність, терміново заблокуваті занапащене за кордоном SIM-карту, щоб Ніхто НЕ скорістався їй для дзвінків в кредит (а смороду таріфікуються в міжнародному роумінгу самє таким чином, причому, Незалежності від вікорістовуваного вами тарифного плану).

Заздалегідь Пригото свои Паспортні дані. Зателефоном за номером 0611 з телефону з SIM-картою «Білайну» (у роумінгу может НЕ працювати) або за московсько номером (495) 974-88-88 з будь-якого Іншого телефоном (у цьом випадка Дзвінок буде платним). Номер для дзвінків з других телефонов з вашого регіону России дізнайтеся на регіональному сайті | Статистика оператора.

Почувші фразу «Шановний абонент, з усіх вопросам інтернету и телебачення - натісніть" 1 ", мобільного зв'язку - натісніть" 2 "», натісніть відповідну клавішу апарату. Если ві телефонуєте з провідного телефону, перед Цім переведіть его в тональний режим.

Натісніть клавішу Із зірочкою, а после того, як автоінформатор перемкніте вас в Інше меню, натісніть на ту ж клавішу ще раз.

Натісніть на клавішу з нулем. Дочекайся ВІДПОВІДІ консультанта. Автоінформатор буде періодічно повідомляті вам, через Який пріблізній проміжок годині ві почуєте відповідь.

Колі консультант відповість, повідомте Йому, якові самє довідку ві Хочете отріматі, або якові операцію здійсніті. Або поскаржтеся Йому на мобільніх шахраїв. Если ВІН запітає Ваші Паспортні дані, повідомте Йому їх. Чи не здійснюйте помилковості СКАРГА и не звертає по вопросам, что не входять в компетенцію консультанта, Наприклад, про ті, як підключіті ту чі іншу послугу на телефоні Іншого оператора.

После того, як консультант покладаючи трубку, автоінформатор запропонує вам оцініті его роботу. При бажанні, вітратьте на Цю операцію кілька хвилин.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: