» »

Як Зберегти налаштування інтернету в телефоніПеред тім як Почати користуватись Додатковий можливіть сім-карти и вашого телефону, Наприклад, відправкою ММС-повідомлень або виходом в інтернет, вам звітність, мати настройки Даних профілів у Вашому телефоні. Більшість Операторів стільнікового зв'язку підтрімують відправку необхідної ІНФОРМАЦІЇ в СМС-повідомленнях.

Як Зберегти налаштування інтернету в телефоні

При включенні телефону вам винне прийти сервісне ПОВІДОМЛЕННЯ, что містіть в Собі настройки інтернет-з'єднання. Зверніть уваг на настроюється ПРОФІЛЬ, оскількі часто приходять відразу 3 ПОВІДОМЛЕННЯ - з профілем Підключення ММС, Wap та Internet. Знайдіть среди них потрібне и в контекстного меню натісніть «Зберегти налаштування».

Застосу Данії Профіль за замовчуванням у налаштування з'єднання вашого мобільного пристрою, ЯКЩО це звітність,. Если у вас в телефоні є можлівість Використання інтернету и через Wap, и через Internet, збережіть обідві настройки, залиша одну з них як Підключення за замовчуванням, або налаштуйте у Вашому браузері запит перед Виконання Підключення.

Зателефоном в службу технічної ПІДТРИМКИ вашого оператора и попросіть працівника Компанії віслаті вам ПОВІДОМЛЕННЯ з настройками інтернет-з'єднання в разі, коли смороду НЕ приходять автоматично при включенні мобільного телефону. Такоже ві можете Виконати настройку вручну, Переглянувшись необхідні параметрами для з'єднання на Офіційному сайті | Статистика оператора мобільного зв'язку.

Зверніться в найбліжчі салони стільнікового зв'язку «зв'язковий» або Інші точки продажів мобільніх телефонов и попросіть працівніків магазину Виконати у Вашому телефоні настройку інтернету з подалі Збереження. Зверніть уваг - дана послуга надається на платній Основі, тому краще Всього звернута в офіси обслуговування вашого мобільного оператора, ЯКЩО Такі є у Вашому городе.

Переконайся в тому, что Профіль необхідного інтернет-з'єднання відсутня у Вашому мобільному Пристрої. Для цього зайдіть в налаштування з'єднань и перегляньте ВСІ наявні профілі. Цілком Можливо, що там є настройка Internet для вашого оператора стільнікового зв'язку. Надалі НЕ видалялися налаштування даже при зміні сім-карти, просто міняйте Профіль з'єднання за замовчуванням.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: