» »

Як ставити програми на AndroidAndroid - сучасна операційна система, орієнтована на мобільні Пристрої: смартфони, ноутбуки, кішенькові персональні комп'ютери и т.д. Компанія Android Inc., Яку Згідно Придбай Google, створів Гнучкий операційну систему з практично БЕЗМЕЖНИЙ можливіть удосконалення и доопрацювання. На свое Android-пристрій ві зможете Встановити Які завгодно додатка, ЯКЩО, звічайній, добре там, як це сделать.

Як ставити програми на Android
Вам Знадоби
  • Пристрій на платформі Android будь-якої Версії и один або декілька Додатків у форматі імя_пріложенія.apk, призначеня для цієї Версії Android.

Помістіть дистрибутив програми для Android в будь-яку папку внутрішньої пам'яті пристрою помощью комп'ютера або внутрішнього диспетчера файлів и запам'ятайте его розташування. Для шкірного конкретного дистрибутива необов'язково створюваті окрему папку - Достатньо буде віділіті одну под ВСІ дистрибутиви разом.

Зайдіть в диспетчер файлів и перейдіть до дистрибутива. Коротко натіснувші на нього, запустіть процес установки. У Наступний вікні Android інформує вас про ті, на что та чі Інша програма буде мати Вплив, щоб ві могли оцініті, якові небезпеки вона может представляті. Если Ві отримай програму з надійного джерела, підтвердіть установку. После Деяк годині, программа ВСТАНОВИВ. Відразу после установки Android запропонує вам запустіті додаток, на что ві можете дати згоду або відкласті запуск.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: