» »

Як прібраті пароль на флешці на НокіаРозблокування карти пам'яті мобільного телефону - це й достатньо трудомісткій процес. Існує велика кількість спеціальніх утіліт, альо Багато з них, на жаль, перед розблокуванням відаляють всю інформацію з карти пам'яті.

Як прібраті пароль на флешці на Нокіа
Вам Знадоби
  • - Nokia PC Suite;
  • - HP USB Format;
  • - JetFlash Recovery Tool.

Для роботи з телефонами Nokia використовуются програму PC Suite, розроблення даною компанією. Встановіть ее на комп'ютер и запустіть утіліту.

Підключіть мобільний телефон до USB-каналу комп'ютера. Використовуются для цього кабель відповідного формату. После Здійснення з'єднання віберіть у налаштування мобільного пристрою пункт PC Suite.

Відкрійте вікно програми и перейдіть в меню «Сінхронізація Даних». Спробуйте скопіюваті інформацію з флешки на жорсткий диск комп'ютера. Іноді при спробі Здійснення цієї Операції НЕ нужно вводіті пароль. Если скопіюваті дані описом способом не Вийшла, скорістайтеся комплектом утіліт HP USB Format и JetFlesh Recovery Tool.

Під'єднайте телефон до комп'ютера и віберіть пункт USB-накопичувачі. Це звітність, для того, щоб ваш телефон визначився як flash-карта. Запустіть програму HP USB Format, віберіть потрібну флешку и натісніть кнопку "Форматуваті". После Завершення даної процедури вся інформація з накопичувачі буде Відаля.

Тепер запустіть програму JetFlesh Recovery Tool. Вкажіть флешку, встановленного у Вашому телефоні. Введіть тіпі файлів, Які звітність, відновіті. Натісніть кнопку Scan и Почекаев, поки буде підготовленій список файлів, Придатний для Відновлення.

Збережіть знайдені файли на жорсткий диск комп'ютера. У тому випадка, ЯКЩО одна з описом програм НЕ змогла візначіті флешку в телефоні, скорістайтеся картрідером. Війміть накопичувачі з мобільного телефону. Підключіть Пристрій читання карт пам'яті до USB-порту комп'ютера.

Вставте в Потрібний слот флешку з телефону. Виконано Операції, опісані в попередніх кроках, для форматування флешки и Відновлення Даних.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: