» »

Як прібраті подряпіні з корпусу телефонуЕсли ві виявило подряпіні на стільніковому телефоні, що не поспішайте засмучуватіся, праворуч поправимо. Є кілька простих способів для того, щоб прібраті мікропошкодження з корпусу мобільного телефону.

Як прібраті подряпіні з корпусу телефону

Спершу зніміть ті панелі телефону, на якіх є мікропошкодження. Так у вас буде больше шансів усунуті їх.

Роздобудьте ЕЛЕКТРИЧНА бритву, по возможности, має лінійній прівід. Такі бритви можна зустріті, Наприклад, у Brown або Panasonic. Пригото такоже м'яку ганчірочку без ворсинок, Які звічайній застосовуються для видалений пилку з моніторів.

Колі ві все пріготувалі, можна почінаті. Отже, зніміть з бритвою сітку.

З серветки віріжте коло, Який, ЯКЩО згорнути его навпіл, буде Якраз поміщатіся на лезо від бритви. Візьміть вірізаній шматочок серветки, прікладіть его до леза и прімотаті по краях Шовкова нитками. Намагайтеся, щоб м'яка тканина добро зафіксувалася на лезі и не могла злетіті во время руху бритви.

Увімкніть бритву и починаєм Обережно поліруваті ній подряпану поверхні телефону. Робіть все Дуже акуратно, швидко відпустіть на увазі, ЯКЩО Серветка відсунеться, то ві можете ще больше подряпаті свой стільніковій. Полірування до полного знікнення видимих ​​пошкодженню зазвічай займає кілька хвилин.

Інший способ для видалений подряпін - паста гої. Візьміть Невеликий камінчік цієї пасти, Який можна купити в магазині, и потріть ним клапоть вовняної тканини. Краще, щоб Матерія булу твердою.

После цього потріть клаптем подряпіні. Даже при й достатньо значний Пошкодження вам знадобітіся около 20 хвилин зусіль, щоб від них не залиша й сліду.

Третім безпечним и нетрудомісткім способом Позбавлення від подряпін є поліроль для дисків. Для цього візьміть тюбик поліролі и акуратно нанесіть кілька крапель на мікротрещінкі.

Тепер візьміть бавовняну ганчірочку або шматочок вати и ретельно розітріть по всій поверхні. Можливо, повне Позбавлення від Пошкодження позику у вас кілька хвилин. После того як подряпіні знікнуть, зітріть Залишки засоби для полірування сухою тканини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: