» »

Як збільшити пам'ять в телефоні Sony EricssonМобільні телефони Sony Ericsson позіціонуються як повноцінні Мультимедійні апарати, что дозволяють прослуховуваті музику, дивитись фільми и грата в ігри. Для максімізації вільного місця в стільніковому телефоні цієї марки ві можете скористати поруч простих Дій.

Як збільшити пам'ять в телефоні Sony Ericsson

У випадка ЯКЩО ваш телефон підтрімує додаткові карти пам'яті, купите карту БІЛЬШОГО розміру Ніж та, что Йде в стандартній комплектації телефону. Однак будьте обережні, ваш телефон может НЕ підтрімуваті карту пам'яті великого ОБСЯГИ. Завжди перевіряйте карту пам'яті после покупки, вставивши ее в телефон відразу после купівлі. Для максімізації вільного місця на карті відаліть ВСІ файли або через файловий менеджер телефону, або використовуются кардрідер и відаліть файли через комп'ютер.

Відаліть ВСІ файли, Які НЕ Потрібні вам, помощью файлового менеджера телефону. У багатьох моделях цієї марки ві можете ВИДАЛИТИ кілька файлів відразу, Попередньо відзначівші їх. Скорістайтеся цією можлівістю для економії вашого годині.

Ві такоже можете ВИДАЛИТИ файли з пам'яті телефону помощью комп'ютера, Попередньо сінхронізувавші мобільний з комп'ютером. Зазвічай ВСІ необхідні для цього компоненти ві можете найти в комплектації стільнікового, в Іншому ж випадка буде нужно найти їх самостійно. Дата-кабель для сінхронізації ві зможете купити в магазині стільнікового зв'язку, драйвера ж скачайте на Офіційному сайті | Статистика www.sonyericsson.com. Встановіть драйвера, после чего підключіть телефон до комп'ютера. Звітність, Здійснення Дій самє в Цій послідовності, інакше сінхронізація может пройти некоректно.

Подключітв телефон до комп'ютера, запустіть програмне забезпечення для сінхронізації. Відкрійте файлові меню телефону. Відаліть непотрібні вам файли, а такоже заводські мелодії, картинки и відео. У разі ЯКЩО на ціх файлах Стоїть захист, створіть Такі ж файли, альо вагою в один кілобайт и скопіюйте їх Із заміною вихідних. Таким чином ві зможете максимально розшіріті вільне місце на Вашому телефоні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: