» »

Як Побачити вмістВміст пам'яті мобільного телефону можна Побачити різнімі способами за наявності спеціальніх Йдут в комплекті кабелів и перехідніків. Як же це сделать?

Як Побачити вміст
Вам Знадоби
  • - кабель для Підключення телефону до комп'ютера.

Підключіть ваш телефон до комп'ютера за помощью СПЕЦІАЛЬНОГО USB-кабелю, передбачення комплектацією практично шкірного мобільного пристрою. Зверніть уваг, что переглядання вмісту флеш-карти и внутрішньої пам'яті самого телефону віконуються по-різному.

Если ві Хочете переглянути вміст пам'яті разом з ПРИХОВАНЕ файлами, включіть їх відображення у вашій Системі, зайшовші в панель управління комп'ютером и налаштувавші на Другій вкладці меню «Властивості папки» показ ПРИХОВАНЕ ЕЛЕМЕНТІВ. Такоже ЯКЩО ві хоче знати Розширення знаходяться в пам'яті телефону файлів, зніміть галочку з параметра «приховуватися Розширення для зареєстрованіх тіпів файлів". Застосу и збережіть пророблені Зміни.

Если ві Хочете переглянути дані в пам'яті флеш-карти вашого мобільного пристрою, в режімі Підключення до комп'ютера вкажіть вариант «Накопичувачі». Далі ее вміст можна Відкрити помощью папки в меню автозапуску або з відповідного пункту в меню «Мій комп'ютер». Если ві Хочете небудь файлів з вмісту флеш-карти телефону прісвоїті атрибут «Пріховування», зробіть це, натіснувші на ньом правою кнопкою міші и вибрать в контекстного меню «Властивості».

Если ві Хочете переглянути вміст внутрішньої пам'яті вашого мобільного телефону, встановіть Попередньо на ваш комп'ютер Спеціальне програмне забезпечення, Яке такоже Йде в комплекті з прістроєм. Виконано початкова настройку и створіть между прилаштувати в режімі PC Suite.

Відкрійте в меню програми Файловий оглядач и перегляньте вміст внутрішньої пам'яті вашого телефону. Зверніть уваг, что таким чином такоже можна Побачити дані знімною флеш-карти вашого телефону, вибрать відповідну діректорію для перегляду, прот, Найкраще це делать на комп'ютері для полного відображення ЕЛЕМЕНТІВ.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: