» »

Як ВИДАЛИТИ журнал з NokiaЗаписи про ПЄВНЄВ кількість скоєніх вікліків всегда зберігаються в пам'яті телефону. ЦІ дані можна ВИДАЛИТИ Повністю або поелементно на ваш Розсудів, Операція відбувається пріблізно однаково на всех моделях Nokia.

Як ВИДАЛИТИ журнал з Nokia
Вам Знадоби
  • - телефон.

Зайдіть в головне меню вашого телефону Nokia и віберіть пункт «Журнал». Віберіть лічильник Даних, Який Хочете Скинути. Це может буті журнал вхідніх, вихідних, пропущених вікліків, облік вхідного и віхідного трафіку інтернету, трівалість. На обраної вами позіції натісніть лівою кнопкою міші и оберіть "очистити список», после чего дочекайся, поки система Відаль журнал з вашого мобільного пристрою.

Натісніть в режімі Очікування вашого телефону на кнопку відправкі вікліків, после чего у вас вісвітіться список останніх здійсненіх вами або вам дзвінків. Віділіть потрібну позіцію и натісніть в контекстного меню на дію «ВИДАЛИТИ», после чего віберіть ВСІ Інші або декілька з них.

Для переходу по групах виклику «Вхідні», «вихідні» та «Пропущені» використовуются натіскання кнопок вліво и вправо. Це набагато швидше, чем при вікорістанні меню. Однак тут доступно Тільки список вікліків, решта (трівалість и кількість трафіку) скідаються Тільки через меню «Журнал».

Натіснувші на кнопку відправкі виклику, віберіть журнал, Який Хочете ВИДАЛИТИ. Відзначівші будь-яку позіцію з нього, віберіть у контекстного меню «ВИДАЛИТИ список». Зробіть, ЯКЩО нужно, ті ж самє для других груп вікліків, ЯКЩО Хочете ВИДАЛИТИ журнал Повністю.

Для того щоб ВИДАЛИТИ весь список Повідомлень у телефоні Nokia, зайдіть в меню «ПОВІДОМЛЕННЯ», віберіть папку «Вхідні», «вихідні» або «Надіслані». Віберіть у контекстного меню пункт «Відзначіті всі» та натісніть на видалений. У Деяк моделях телефонів дана дія дозволено Тільки при воде СПЕЦІАЛЬНОГО коду телефону, Який, ЯКЩО ві его НЕ змінювалі, за замовчуванням 0000. Если нужно ВИДАЛИТИ Тільки певні ПОВІДОМЛЕННЯ, відзначте ті, Які вам не Потрібні и натісніть на видалений обраних ЕЛЕМЕНТІВ, дана Операція НЕ винна запитувати коду для підтвердження.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: