» »

Як ВИДАЛИТИ захіщеній файл в телефоніДеякі файли в комп'ютерах і Телефон бувають захищені від видалений, переміщення и перейменування. Ця проблема легко вірішується при редагуванні властівостей файлу.

Як ВИДАЛИТИ захіщеній файл в телефоні
Вам Знадоби
  • - кабель для Підключення до комп'ютера;
  • - Підключення до інтернету.

Відкрійте вміст вашого телефону в провідніку вашого комп'ютера, виконан сполучення прістроїв в режімі «Накопичувачі». Знайдіть захищені елєменти, что підлягають видалений, віділіть їх и натісніть кнопку Delete. Если с помощью комп'ютера ВИДАЛИТИ файли такоже Неможливо, віділіть їх, натісніть правою кнопкою міші и в контекстного меню віберіть «Властивості».

Зніміть з них атрибут «Тільки для читання» и відаліть такоже звічайній способом. Зверніть уваг, что файли, что відаляються Зі знімніх накопічувачів, що не поміщаються в корзину, а стіраються безповоротно, тому зробіть їх копії, ЯКЩО це звітність,.

Если файли як и раніше НЕ виходе ВИДАЛИТИ, скорістайтеся спеціальнімі програмами для видалений Даних, Наприклад, FAR Manager. Скачайте и встановіть его в ваш комп'ютер, после чего ознайомтеся з Керування. Відкрійте в ньом діректорію вашого знімного накопичувачі І, вибрать непотрібні захищені файли, відаліть їх помощью команді, напісаної в діях знизу.

Для переходу по діректоріях використовуются кнопки Зі стрілкамі и клавішу Enter. Такоже ві можете ВИДАЛИТИ файли помощью Total Commander, прот ВІН не так добре справляється з функцією захисту видалений файлів з комп'ютера и підключеніх до нього прістроїв.

Переконайся в тому, что ваша флеш-карта не захищено від запису. Для цього війміть ее з вашого мобільного пристрою и перевірте положення СПЕЦІАЛЬНОГО захисних механізму, Який винен буті переведень в позіцію Unlock для продовження Виконання операцій з файлами.

Скачайте Спеціальний додаток Для Вашої МОДЕЛІ телефону, яка Виконує Функції файлового менеджера. Зазвічай смороду такоже легко справляються з видалений захіщеніх файлів в пам'яті мобільного пристрою. Перед установкою обов'язково перевірте инсталлер на наявність вірусів и шкідлівого коду.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: