» »

Як дізнатіся адресою по стільніковому телефонуБудь-який абонент, Який побажає дізнатіся Місцезнаходження Іншої людини, может отріматі необхідні Відомості у свого оператора зв'язку (Наприклад, «Білайн», «МТС» або «Мегафон»). Це Можливо Завдяк створеній послузі, яка шукає абонентів по їх стільніковім телефонами.

Як дізнатіся адресою по стільніковому телефону

У оператора «МТС» послуга з пошуку назівається «Локатор». Ее Підключення доступно в будь-який годину доби, его можна провести дзвінком на короткий номер 6677. Для того щоб запросіті точні координати Місцезнаходження абонента, нужно набраті на клавіатурі номер розшукуваного и Відправити его на зазначеній Вище номер. Виконання всех описом процедур (і актівації, и Використання послуги) є безкоштовна для всіх КЛІЄНТІВ Компанії.

Потрібно відзначіті, что, крім оператора «МТС», локатор надає такоже і компанія «Білайн». У даного випадка актівації послуги НЕ нужно, розшукати абонента можна без зволікання в будь-який момент. Щоб Замовити координати місця розташування людини, відправте SMS-повідомлення з літерою L на номер служби техпідтрімкі 684. ВАРТІСТЬ шкірного что відправляється оператору запиту становітіме 2 рубля 5 копійок.

Існує два способи поиска других абонентів по їх стільніковому телефону для тихий, хто корістується услуг зв'язку «Мегафон». Если ві захоче скористати дерло способом, то вам доведеться підключіті спеціальну послугу. Однак доступна вона НЕ для всіх, а Тільки для КЛІЄНТІВ, Які зареєстровані на питань комерційної торгівлі тарифних планах. Вісь два з них: тариф «Ринг-Дінг» и «Смішарики». Обмеження в даним випадка пройдуть Тільки батьки та їхні діти, Аджея послуга розроблено самє для них. До речі, Не забувай хочай б іноді заходіті на сайт Компанії «Мегафон» и отрімуваті Останню інформацію про послуги.

Другий же вид поиска доступні абсолютно для всіх Користувачів мережі, обмежень на его Використання ніякіх НЕ накладається. Просто перейдіть на сайт locator.megafon.ru и Заповніть форму запиту, котрую потім пошліть оператору. После ОБРОБКИ вашої заявки вам буде надіслано смс-повідомлення з координатами Місцезнаходження стільнікового телефону и его власника.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: